дивись.info

Львівщина визначить кандидатів на присудження премії КМУ

Львівщина визначить кандидатів на присудження премії КМУ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України” за № 1333 від 21.11.2007 р. на Львівщині було оголошено прийом документів на отримання Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, повідомила Дивись. Інфо заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету.

В управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації надійшли документи 27 претендентів (12 жінок, 15 чоловіків), які розглядатимуться у таких номінаціях:

–      за виробничі досягнення (5 претендентів)

–      за наукові досягнення (10 претендентів)

–      за творчі досягнення (6 претендентів)

–      за спортивні досягнення (3 претендентів)

–      за особливу мужність (1 претендент)

–      за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху (2 претендентів)

Обласна конкурсна комісія 11 березня 2014 року відбере 5 кандидатур, документи яких будуть подані в Міністерство молоді та спорту.

Наймолодшими претендентами є п’ятнадцятирічні Катерина Подоляк (номінація за творчі досягнення), Сергій Голиборода (номінація наукові досягнення) та шістнадцятирічний Дмитро Голубничий (номінація за особливу мужність).

Перелік претендентів від Львівщини на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України представлених для розгляду обласній конкурсній комісії

 

Прізвище ім’я по батькові

Місце навчання, праці

Опис досягнень

Дата народження

 

За виробничі досягнення

 

1 Каргапов

Сергій Ігорович

Начальник бюро ходової частини відділу шасі науково-технічного центру ТОВ “СП ЕЛЕКТРОТРАНС” Розробка вузла зчленування секції першого в Україні трамвая із 100 % низькою підлогою та розробка робочого місця водія трамваю 09.10.1984
2 Ференц

Роман Васильович

Провідний інженер-конструктор бюро обладнання і комфорту відділу кузова науково-технічного центру підприємства ТОВ  “СП ЕЛЕКТРОТРАНС” Розробка системи опалення та системи кондиціонування для салону та кабіни водія першого в Україні трамвая із 100 % низькою підлогою та розробку системи обігріву підніжок салону трамвая) 07.04.1983
3 Войтків

Олег Станіславович

Заступник генерального конструктора заводу “Електронмаш” – ДП “Концерн-ЕЛЕКТРОН” Розробка автомобіля підвищеної прохідності з колісною формулою 4х4.1 моделі ЕМ-3301, обладнаного самоскидною бортовою платформою; автомобіля спеціального для комунальних служб, обладнаних краном-маніпулятором вантажністю до 1000 кг, гідравлічною системою приводу робочих механізмів та змінними насівними роботами механізмами і кузовами різного функційного призначення моделей 28.09.1979
4 Марчак

Василь Михайлович

Старший агроном Бродівського відділення ПП “Західний Буг” підрозділу села Суходоли За вирощування якісного насіння озимої та ярої пшениці та озимого ячменю української та зарубіжної селекції; високоврожайне вирощування цукрових буряків, ріпаку, озимої пшениці, ячменю, ярої пшениці, кукурудзи на площі 3 630 га ріллі; утримування 1 200 голів ВРХ. 31.12.1988
5 Курій

Василь Васильович

Головний агроном фермерського господарства “Сяйво-Стрий” За результатами жнивної кампанії 2013 року господарством зібрано більше 4 000 тонн зерна, врожайність озимих зернових становить – 48,0 цнт/га. Займається підвищенням урожайності культур у господарстві, якості насіння; формування державного продовольчого резерву (у 2010-2013 роках продано в Державний Аграрний фонд України  2 250 тон пшениці) 24.12.1986

 

За творчі досягнення

 

1 Осейчук

Ірина Володимирівна

Викладач рисунку, живопису, композиції, історії мистецтв, ткацтва та кераміки Комунального закладу Львівської обласної ради “Самбірська школа декоративно-ужиткового мистецтва” За формування делегацій школи на участь в обласному та Всеукраїнському пленері «Краю наш барвистий, ремеслами багатий». Її вихованці у 2013 році здобули диплом Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (учениця Ірина Стангурська) у номінації декоративно-ужиткове мистецтво (ткацтво); медаль Міжнародної виставки–конкурсу художніх творів серед дітей Лідіце – 2013 (Чехія) у номінації живопис «Традиції і спадщина народу моєї країни» (учениця Анастасія Загурська). 03.12.1996
2 Щерба Михайло Романович учасник ансамблю народної музики студентів Самбірського училища культури

(контрабас)

Переможець І-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу молодих виконавців та народних інструментів «ARTIS SONORES», присвячений 125-річчю від дня народження Василя Барвінського 22.11.1995
3 Баглай

Богодар Богданович

Бандурист, член Національної спілка кобзарів України Володар Гран-прі Всеукраїнського конкурсу виконавців народних інструментів ім. А. Онуфрієнка (м.Дрогобич, 2008 р.); звання «Лауреата» І Всеукраїнського конкурсу ім.. Остапа Вересая (м. Київ, 2009 р.); дипломат V Між-народного конкурсу виконавців на народних інструментах ім. Г. Хоткевича (м. Харків, 2010 р.); звання «Лауреанта» І Всеукраїнського молодіжного конгресу бандуристів ім. М. Лисенка (м.Київ, 2012 р.); учасник святкувань з нагоди відзначення ювілею С.Людкевича в м. Ярославі та в м. Перемишлі (Республіка Польща); учасник концерту IV Міжнародного конгресу світового українства, присвяченого 200-літтю ювілею Тараса Шевченка, учасник багатьох конкурсів та фестивалів, 2014 рік. 04.09.1989
4 Юрик

Ярина Михайлівна

Молодий художник, дизайнер, член Національної спілки художників України, ст. викладач кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська Політехніка», член Ради Львівського обласного товариства “Просвіта” ім. Т.Шевченка Володіє складною та малопоширеною технікою акварельного малярства. У 2013 р. посіла І місце у номінації «Авангардний акварельний живопис на міжнародному конкурсі – виставці мистецтв «Дні слов’янського мистецтва в Португалії» (Клуб міліонерів «Rotary» м. Куімбра); 10-18 жовтня 2013 р. здобула 1 та 4  місця на міжнародній виставці сучасного мистецтва в США.

Твори відібрані для експозицій на Всеукраїнську художню виставку до Дня художника та до 75-річчя від дня заснування Спілки художників України; для міжнародних виставок сучасного мистецтва (7 виставок, Київ, Москва, Казахстан, Португалія, Прага, Філадельфія) та міжнародних конкурсів живопису (5, Канада, ОАЕ, США, Великобританія, Швейцарія).

Організатор конкурсів студентського плакату на захист української мови, всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку, організатор всеукраїнського фестивалю релігійної пісні. «Свята Матері в Шевченківському гаї», фестивалю «Читай, дивися, слухай українське» тощо, керівник молодіжної секції обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка

Автор захищеного дисертаційного дослідження «Вплив ідентичності на формування архітектури Львова у ХХ ст.». Автор понад 20 статей, присвячених захисту традиційної історико-культурної спадщини, популяризації українського декоративно-ужиткового мистецтва.

30.03.1984
5 Цірка Андріана Михайлівна Студентка ІІ курсу  Львівського державного училища ім. С.П. Людкевича

(відділ спеціального фортепіано)

Багаторазова переможниця Міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина», ІХ Всеукраїнського дитячого фестивалю популярної пісня «Різдвяні дзвіночки», Золота фіналістка та дипломант VII молодіжного Міжнародного музичного фестивалю імені І. Вимера «Золота трояна», дипломат (І – місце) Міжнародного конкурсу дитячих колективів «YI WIOSNA MLODYCH KAMERALISTOW» в м. Краків (Польща), ХІ Міжнародного музичного конкурсу імені Ю. Заберскего в м. Ломянкі (Польща), Міжнародного дитячого фестивалю мистецтв «ТРИСКИ» в м. Балчик (Болгарія), лауреатка 24-го Конкурсу «FLAME» молодих піаністів в Парижі (Франція), багатьох регіональних фестивалів, конкурсів. 06.10.1983
6 Тихонова

Катерина

Юріївна

Поетеса, член обласної Спілки письменників, районних організацій «Молода Просвіта», «Союз українок», засновник та голова МГО «Бужани», керівник аматорського театрального гуртка «Край» Автор поетичних збірок “Солодко пахне ранок” (2004 р.), “Пасма думок” (2007 р.), “Калачі для ведмежат” (2012 р.), “Розмова на двох” (2013 р.), співавтор та упорядник поетичної збірки молодих авторів Золочівщини “Цвіту вишневого вибух” (2009 р.). 12.03.1983

 

За наукові досягнення

 

1 Боднар

Юлія Степанівна

Студентка педагогічного коледжу Львівського національного університету ім. І.Франка за напрямом “Початкова освіта” За участь у ХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика – у І етапі, І місце, в обласному етапі – ІІ місце, брала участь у Всеукраїнському фіналі; в обласному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка – І місце, у фінальному етапі – Диплом ІІІ ступеня; у І етапі XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – І місце, в обласному етапі ІІІ місце; в обласному етапі IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка – І місце, Диплом І ступеня. 02.05.1995
2 Живицька Олена Богданівна Учениця 6 (10) класу гімназії ім. Осипа Маковея, м. Яворів Яворівського району Львівської області Учасниця Всеукраїнських конкурсів, інтелектуальних змагань та олімпіад, зокрема: протягом 2010-2011 н.р. була призером ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії, української мови, математики; нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики. У 2011-2012 н.р. здобула призові місця у ІІІ турі олімпіади з біології та географії та переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та біології.  У 2012-2013 н.р. стала лауреатом ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії та біології. У 2013-2014 н.р. перемогла в ІІІ етапі олімпіади з біології. Також була переможцем Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. 18.01.1998
3 Подоляк Катерина Олексіївна Учениця 8 класу гімназії ім. Осипа Маковея, м. Яворів Яворівського району Львівської області Багаторазова учасниця конкурсів учнівської творчості. У 2012-2013 н.р. стала призером ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; нагороджена дипломом ІІІ ступеня за результатами участь у IV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка. У 2013-2014 н.р. здобула перемогу в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та стала лауреатом обласного конкурсу «Стрийський Боян») 07.12.1999
4 Онищенко

Ігор Омелянович

Учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Новояворівська Яворівського району Львівської області Впродовж 2011-2012 н.р., 2012-2013 н.р., 2013-2014 н.р. брав участь у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з таких предметів: математика, фізика,історія; географія,  англійської мови, правознавства, української мови та літератури та виборов призові місця. У 2010-2011 н.р. був учасником обласної команди у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики). 30.11.1997
5 Голиборода Сергій Ігорович Учень 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка, смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області За наукову роботу з хімії «Дослідження можливості використання вирощування монокристалів різних солей в одному температурному режимі», подану для участі у міжнародному конкурсі «Coogle Science Fair 2014» 18.08.1999
6 Шалавило Андрій Степанович Учень 11 класу НВК “СЗШ ІІ ст. – ліцей” м. Новояворівськ Яворівського району Львівської області Учасник Всеукраїнських конкурсів, інтелектуальних змагань та олімпіад, переможець І, ІІ, ІІІ, ІV етапів олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, турнірів, Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (географія, фізика, право, біологія, математика, хімія, екологія, історія); переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад (біологія, географія) та обласного конкурсу екологічних проектів «Дотик природи 2012 номінація «Зоологія»; володар  Диплому ІІ ступеня у IV  Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології (м. Донецьк); посів ІІІ місце у Всеукраїнському форумі «Дотик природи 2013» у м. Києві у категорії «Екологія та проблеми довкілля»). 11.12.1996
7 Шемедюк Наталія Петрівна асистент кафедри біотехнології та радіології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького Провадить наукові дослідження за темою «Біохімічна характеристика дії екстрактів деяких лікарських рослин: оцінка показників оксидантно-антиоксидантного стану in vovi та індукції апоптозу пухлинних клітин in vitro»; основні положення наукової тематики представлені на Міжнародних наукова-практичних конференціях; за матеріалами наукової роботи опубліковано 13 наукових праць, із них: 9 статей у фахових виданнях і 3 тези в збірниках матеріалів конференцій, отримано патент на корисну модель «Спосіб інгібування проліферативної активності клітин з високим рівнем експресії трансформованого фенотипу, наприклад, лінії пухлинних клітин молочної залози». 01.01.1980
8 Щербатий Андрій Романович Асистент кафедри ветеринарної медицини та біотехнологій Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького; голова Ради молодих вчених Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького. В жовтні 2012 року захистив кандидатську дисертацію за темою: “Діагностичні критерії та лікувально-профілактичні заходи за гіпокобальтозу і гіпокупрозу кобил гуцульської породи в біогеохімічній провінції Закарпаття”. Опублікував 37 друкованих праць, з них 30 – наукових праць, навчально-методичних видань – 4, в тому числі співавтор 1 посібника, деклараційних патентів – 3. 24.02.1984
9 Скаб

Оксана Богданівна

Асистент кафедри екології та біології, голова Ради молодих вчених факультету агротехнології та екології, заступник зав. кафедри екології та біології з виховної роботи зі студентами Львівського національного аграрного університету Розробляє наукову проблематику за темою «Біохімічні механізми впливу Хрому на кисень-транспорту функцію крові та метаболізм в еритроцитах крові», автор 19 наукових праць, представлених на 4-х конференціях молодих вчених (м. Варшава); міжнародних науково-практичних форумах . Підготовлено 5 видань науково-методичного характеру із таких дисциплін «Біохімія», «Екобіоценологія» та «Екологічна біохімія», «Екологічний аудит та інспектування», «Екологічний менеджмент та аудит».

Ведуча радіопередачі «Довкілля» на Львівському радіо, учасниця народної хорової капели викладачів та співробітників НАУ та жіночого вокального інструментального ансамблю «Берегиня».

27.07.1984
10 Східницька Галина Володимирівна В.о. доцента кафедри фінансів та кредиту, голова Ради молодих вчених ЛНАУ, Львівський національний аграрний університет Розробляє наукову проблематику за темою «Формування фінансово-економічних результатів діяльності сільськогосподарських підприємств», підготувала понад 30 видань навчально-методичного характеру та 27 наукових праць, а також посібник «Фінанси» та монографія «Стан, проблеми і шляхи покращення фінансово-економічних результатів діяльності сільськогосподарських підприємств» та взяла участь у міжнародних, регіональних та внутрішньо університетських конференціях. 27.06.1985

 

За спортивні досягнення

 

1 Музичук Марія Олегівна Студентка 4 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Міжнародний гросмейстер серед жінок (2007 р.), майстер спорту України міжнародного класу (2009 р.), заслужений майстер спорту України (2013 р.); на 1 лютого 2014 року посідає 15-ий рейтинг у світі серед жінок-шахісток та 2-ий рейтинг в Україні серед жінок (2503 очок).

У 2013 році вдруге виборола титул чемпіонки України серед жінок, виграла командний чемпіонат Європи серед жінок і здобула золоту медаль на командному чемпіонаті світу з шахів.

21.09.1992
2 Савка

Іван Михайлович

Студент Самбірського педагогічного коледжу, вихованець Самбірської районної ДЮСШ (відділення легкої атлетики) Рекордсмен Львівської області в юнацькій та юніорській категоріях з легкої атлетики в бігові на довгі дистанції, 8-ми разовий чемпіон України в юнацькій та молодіжній категоріях, фіналіст чемпіонату світу серед юнаків (м.Ліль, Франція 2011 р.) та чемпіонату Європи серед юніорів (м. Рієтті, Італія, 2013 р.) та учасник чемпіонату світу серед юніорів в м. Барселона (Іспанія, 2012 р.), член юніорської збірної команди України. 04.10.1994
3 Павлусь Ростислав Миколайович Студент Новояворівського професійного ліцею, вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву “Янтар” (відділення біатлону), м.Новояровівськ Яворівського району Кандидат до національної збірної України з біатлону; переможець відкритого Кубку України з біатлону серед юніорів (грудень 2012 р.); учасник ІІ-го Європейського юнацького Олімпійського зимового фестивалю (лютий 2013 р., м. Брашов, Румунів), переможець Всеукраїнських змагань з літнього біатлону (серпень 2013р., м. Тернопіль); срібний призер відкритого Чемпіонату України з літнього біатлону(серпень 2013 р., м. Чернівці). 31.01.1996

 

За внесок у розвиток молодіжного руху

 

1 Швецова Мирослава Богданівна Асистент кафедри теоретичної та прикладної економіки НУ “Львівська Політехніка” Студентський лідер НУ «Львівська Політехніка», організатор вузівських конкурсів, виставок, семінарів, урочистих подій, серед яких конкурс на краще читання поезій Т.Шевченка «У вінок Кобзареві», фестивалю-конкурсу «Пісня буде поміж нами», вечірки «»Український формат», «Андріївські вечорниці», вечори вшанування Й.Сліпого, пам’яті жертв Голодомору тощо. Бере активну участь у розвитку і становленні студентського самоврядування.

Активна участь у спільних заходах при відкритті пам’ятника репресованим у Павлокомі (Польща), при вшануванні монумента на горі Маківці, у фестивалях «На зустріч до Євгена», присвячених пам’яті Є.Коновальця (с.Зашків), вшанування жертв операція «Вісла» (м.Перемишль, Польща).

08.07.1982
2 Породко

Андрій Тарасович

Голова правління Громадської організації “Молодіжно-спортивне об’єднання соціально активних молодіжних ініціатив” («САМІ») В 2013 році провів міжнародний молодіжний соціальний фестиваль “Лютин”, та ряд міжнародних заходів в рамках “Спеціальна Олімпіада – Львів”, залучивши більше 500 дітей та молоді з особливими потребами. Організував два круглих столи на тему “Благодійність у Львові: загрози та перспективи”.

Був учасником міжнародного фестивалю в Лодзі (Польща) де був відзначений премією “Opiekun roku 2013” dyplom Gran Prix за роботу з неповносправними дітьми.

У 2013 році був делегованим представником від Львівської області на молодіжні форуми в Полтаві, Києві та Івано-Франківську. Є одним з організаторів Львівського Євромайдану.

18.02.1984

 

За особливу мужність

1 Голубничий

Дмитро

Олександрович

Учень 10 класу Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С.Крушельницької, молодий бандурист Бере активну участь в громадському житті школи, міста держави. Брав участь у подіях на вул. Грушевського у Києві. Під час кривавих подій на вул. Інститутській 20-21 лютого знаходився на передовій, виносив поранених та вбитих, був в епіцентрі снайперського розстрілу. 25.01.1998

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.