дивись.info

У Львові відбувся семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування

У Львові відбувся семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування

5 березня за сприяння  Центру творчості  дітей та юнацтва Галичини відбувся семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування.

У семінарі взяли участь  лідери учнівського самоврядування міста Львова та області, а також  представники молодіжних громадських організацій.

Головною метою семінару-практикуму є розвиток учнівського самоврядування, вдосконалення методологічних підходів до змісту роботи, формування їх лідерських якостей, підвищення психологічної грамотності лідерів учнівського самоврядування.

Заступник директора по роботі з молоддю Ігор Мартинюк, зазначає що Центр творчості завжди готовий допомагати школам, в яких діє учнівське самоврядування у проведенні семінарів та тренінгів.

«У нас є ряд фахівців та тренерів, які завжди готові до співпраці, щоб виховувати свідому патріотичну молодь та майбутніх лідерів»,- розповідає Мартинюк.

У рамках семінару голова Молодого Народного Руху Андрій Ковальський  провів для молоді тренінг на тему “Лідерство” з циклу “Школа лідера. Крок до успіху” та у рамках проекту “Сторінками історії” зробив презентацію про Тараса Шевченка з показом фільму “Обличчя української історії” та коротенького кліпу у якому новітній Герой України Сергій Нігоян читав уривок з поеми “Кавказ”.

Молодий тренер розповів лідерам учнівського самоврядування наскільки важливо виховувати активну молодь для утвердження української незалежності. Андрій Ковальський також провів  аналогію між минулим і сьогоденням, розповів яким чином молодий лідер може впливати на процеси у державі.

«Молодь активно відгукнулась і наступні заняття будемо продовжувати проводити у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини та у окремих учнівських парламентах. Молоді лідери приємно нас здивували своєю активністю та обізнаністю. Підростає достойна зміна в Україні», – наголошує Андрій Ковальський.

Прес-служба Львівської крайової організації Народного Руху України

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.