дивись.info

Військові готові відправити у Крим мобільний госпіталь (фото)

Військові готові відправити у Крим мобільний госпіталь (фото)

Під час приведення у вищі ступені  бойоої готовності особовий склад мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру  Західного регіону продемонстрував готовність  до виконання завдань за призначенням. Цей підрозділ військових фахівців  ще раз  підтвердив відданість Військовій Присязі та вірність клятві Гіппократа, здатність у будь-який час вирушити у вказаний район, розгорнутись і розпочати роботу. Про це Дивись. Інфо повідомили у прес-центрі Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України. 

Варто зазначити, що такі польові медичні установи розгортаються у випадку надзвичайних ситуацій, техногенних аварій, природних катаклізмів або збройних конфліктів тощо. Лікарі госпіталю мають значний практичний досвід дій у кризових ситуаціях. Багато офіцерів медичної служби брали участь у миротворчих операціях, ліквідації наслідків стихійних лих та техногенних катастроф.

У складі цього госпіталю функціонують сортувально-евакуаційне відділення, призначене для прийому потерпілих, надання невідкладної медичної допомоги та евакуації їх в інші відділення установи. А також  відділення хірургічне, анестезіології та реанімації. Спеціалізовану медичну допомогу в мобільному госпіталі надають нейрохірург, уролог, гінеколог, офтальмолог, отоларинголог, стоматолог. Технічно, мобільний госпіталь здатний проводити якісне флюорографічне та ультразвукове обстеження в польових умовах.

Важливими структурами госпіталю є клінічна та санітарно-епідеміологічна лабораторії. В умовах польової медичної установи, стерилізують увесь перев’язочний матеріал та інструментарій. Діяльність усіх структур мобільного госпіталю забезпечують автономні джерела енергопостачання. Крім медичних підрозділів до складу  госпіталю входить кухня, їдальня, хлібопекарня.

Як відзначив заступник начальника центру – начальник оперативно-медичного управління лікар вищої категорії полковник медичної служби Василь Зайцев, особовий склад має високу мотивацію до виконання своїх обов’язків по захисту територіальної цілісності нашої держави. Також він подякував представникам медичних компаній та фірм, які на волонтерських засадах допомагають у наданні необхідних розхідних медичних матеріалах для потреб військової медицини.

Зокрема, сьогодні, мобільному госпіталю ВМКЦ ЗР представник однієї з фармацевтичних фірм Марина Яцунда передала дезінфекційні засоби для хірургічного відділення та стерильні комплекти білизни для використання у польових умовах.

військові-медики2 військові-медики3 військові-медики4 військові-медики5 військові-медики6

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.