дивись.info

У лікарнях Львова активно використовують інформаційні технології

У лікарнях Львова активно використовують інформаційні технології

У 2013 році в медзакладах Львова активно впроваджували інформаційні технології. Зокрема, у всіх закладах охорони здоров’я міста впроваджено і функціонує Єдиний електронний реєстр листків непрацездатності. Про це кореспонденту Дивись.Інфо стало відомо в прес-центрі Львівської міської ради.

«Торік управління охорони здоров’я продовжувало роботу з впровадження інформаційних технологій в наших закладах. Як наслідок, у всіх ЗОЗ (закладах охорони здоров’я) Львова впроваджено і функціонує Єдиний електронний реєстр листків непрацездатності. Також запроваджено електронну історію хвороби в комунальній міській дитячій клінічній лікарні. Відкрили ми і кабінети телемедицини в комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги та комунальній міській дитячій клінічній лікарні. У цих кабінетах 2013 року проведено 15 телемедичних сеансів: 6 сеансів консультацій, 5 з них із закордонними клініками, 3 конференції, 3 телемости, 2 наради з Міністром охорони здоров’я України та 1 майстер-клас», – повідомив начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.

Також нагадаємо, що у закладах охорони здоров’я Львова функціонують інтернет-сторінки, де регулярно висвітлюються актуальні питання їх діяльності, а також новини галузі охорони здоров’я Львова та України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.