дивись.info

Росія наполягає на поверненні Януковича на посаду Президента

Росія наполягає на поверненні Януковича на посаду Президента

Москва готова до діалогу із Заходом для пошуку шляхів розв’язання української кризи, але не сприймає спроб виставити Росію однієї зі сторін конфлікту, заявив міністр МЗС РФ Сергій Лавров.

“У тому, то стосується Російської Федерації, ми відкриті до чесного, рівноправного, об’єктивного діалогу з нашими зарубіжними партнерами, щоб постаратися знайти шляхи допомогти всім українським сторонам вийти з цієї кризи”, – сказав Лавров на прес-конференції в Москві, передає РІА “Новости”.

При цьому, за його словами, “діалог має бути чесним, партнерським, без спроб виставити нас мало не як сторону конфлікту, що зараз намагаються робити деякі наші партнери”. “Криза створена не нами, більш того, вона створена всупереч нашим багаторазовим давнім застереженням. Вона створена штучно і за суто геополітичними мотивами”, – заявив Лавров і додав, що необхідно повернутися до виконання угоди від 21 лютого між владою України і опозицією (тобто, Янукович має повернутися на посаду президента і бути ним до осінніх презиентських виборів – Експрес онлайн).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.