дивись.info

90 жителів Криму прибуде сьогодні до Львова з метою тимчасового проживання

90 жителів Криму прибуде сьогодні до Львова з метою тимчасового проживання

Сьогодні, 11 березня, потягом до Львова приїде 51 житель Автономної Республіки Крим. Як зауважив голова Львівської обласної ради Петро Колодій, люди виїжджають на Львівщину з метою тимчасового проживання – до моменту вирішення конфлікту, який склався на українському півострові, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Зокрема, станом на 16.00 годину 10 березня, кількість сімей, які прибули на територію області самостійно і перебувають в родичів чи знайомих, становить 10 сімей.

Водночас, кількість сімей з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, які звернулись на телефонну гарячу лінію Львівської обласної ради (0-800-501-727) та виявили бажання на тимчасове проживання, становить 249 сімей або 1 380 осіб, серед них – 649 дорослих та 731 дитина. Станом на сьогодні 560 людей, які приїхали з Криму на Львівщину, вже розселено.

Зокрема сьогодні, 11 березня, до Львові приїдуть 90 жителів Криму з метою тимчасового проживання, у тому числі 38 дітей.

За словами Петра Колодія, ще більшою є кількість сімей з Львівської області, які звернулись на гарячу телефонну лінію обласної ради, заявивши про готовність прийняти в себе на тимчасове проживання сім’ї з АРК та південно-східних областей України. Таких станом на вчорашній день було 180 сімей або 962 особи.

Кількість тих, які влаштовані на тимчасове проживання у межах Львівської області, становить 467 осіб, серед них – 254 – дорослі, а 213 – діти.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.