дивись.info

Курсанти ЛьвДУВС разом із львів’янами заспівали Державний Гімн України (фото)

Курсанти ЛьвДУВС разом із львів’янами заспівали Державний Гімн України (фото)

На пропозицію Львівської міської ради вихованці Львівського державного університету внутрішніх справ взяли участь у заходах із вшанування 149-тої річниці створення Гімну «Ще не вмерла України…».

Зібравшись у велику колону разом із студентами вищих навчальних закладів міста, 150 курсантів ЛьвДУВС попрямували до Львівської ратуші. Там відбувся справжній флешмоб, присвячений річниці Державного Гімну України. Не обійшовся захід й без оригінальної демонстрації державної символіки – 20-метровий синьо-жовтий стяг розгорнули студенти із Національного університету «Львівська політехніка», а «живий» український Герб створили молоді активісти, тримаючи над головою папірці жовтого та блакитного кольорів.

Перші акорди Державного Гімну заспівав заслужений артист України Олег Лихач, а вже за мить до нього приєдналися кілька тисяч присутніх. Учасники акції, поклавши руку на серце, співали слова, написані у далекому 1862 році українським етнографом та поетом Павлом Чубинським.

Долучившись до акції, керівництво та курсанти міліцейського вишу продемонстрували львів’янам, що міліція – з народом, що правоохоронці співпереживають разом із усіма українцями з приводу загальнонаціональних проблем та підтримують єдність і цілісність України.

За словами начальника управління внутрішньої політики Львівської міської ради Андрія Шевціва, наступного року акція буде більш масштабною. «Ми святкуватимемо 150-ту річницю виконання Гімну, тому планується, що в усіх українських містах українці одночасно співатимуть Державний Гімн».

Відділ зв’язків  з громадськістю ЛьвДУВС

герб1 люди прапор

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.