дивись.info

У Польщі обговорили можливості розвитку екологічного туризму

У Польщі обговорили можливості розвитку екологічного туризму

7-8 березня представники Львівщини взяли участь у конференції «Гео-Карпати – можливості розвитку пізнавального туризму в Карпатах» в рамках проекту «Гео-Карпати – створення польсько-українського туристичного шляху», яка відбулася у м.Кросно (Республіка Польща), повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

Програма конференції передбачала  як доповіді науковців та дослідників, провідників по горах з української та польської сторони, так і виїзд із провідником на об’єкти геотуристичного шляху поблизу м.Кросно.

Значну увагу учасників конференції було приділено можливостям розвитку пізнавального та екологічного туризму на українсько-польському пограниччі із збереженням геоспадщини та раціональним використанням туристичних можливостей в Карпатах

Довідка:

Гео-Карпати – проект, головною метою якого є створення і розвиток міжнародної геотуристики. Концепція створення шляху заснована на принципах сталого розвитку туризму і збереження природної спадщини регіонів Карпат. Геотуристичний шлях протяжністю 700 км проходить  гірськими масивами Кросненського, Перемишльського підрегіонів (Підкрапатське воєводство Республіка Польща), Львівщини та Івано-Франківщини.

Проект реалізується Львівським національним університетом імені Івана Франка в партнерстві  з Вищою технічною школою в Кросно в рамках Програми транскордонного співробітництва  Польща – Білорусь – Україна 2007-2013 за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Із детальною інформацією про шлях можна ознайомитись на Інтернет-сайті www.geokarpaty.net.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.