дивись.info

У Садового чекають пропозицій для отримання стипендій

У Садового чекають пропозицій для отримання стипендій

Щорічно, за підсумками попереднього спортивного року, Львівська міська рада відзначає талановитих перспективних спортсменів та тренерів стипендіями міського голови. Не винятком став і цей рік, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР

На виконання розпорядження Львівського міського голови від 16.02.2007 №038 «Про виділення стипендій міського голови для талановитих перспективних спортсменів та тренерів м.Львова» управління молоді, сім’ї та спорту проводить прийом заяв на отримання грошової винагороди.

На здобуття стипендій можуть бути висунуті кандидатури спортсменів і тренерів з федерацій, спортивних товариств, клубів та організацій м.Львова зі всіх видів спорту, що визнані в Україні.

Обов’язковою умовою для отримання стипендії є здобуття спортсменом у 2013 році 1-3 місця на Чемпіонатах України, Європи та Світу.

Управління молоді, сім’ї та спорту продовжує прийом заяв до 24 березня 2014 року. До заяв необхідно долучити такі документи:

  • копія підтверджуючих документів, які засвідчують те, що спортсмен у 2013 році став переможцем або призером (1-3 місця) на Чемпіонатах України, Європи та Світу (копії дипломів);
  • завірена копія паспорта (1,2 та 11 сторінки);
  • завірена копія ідентифікаційного коду.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.