дивись.info

40 кримських дітей влаштовані на навчання в заклади освіти Львівщини

40 кримських дітей влаштовані на навчання в заклади освіти Львівщини

Як зазначив голова Львівської обласної ради Петро Колодій, у садочки, школи та ліцеї Львівської області станом на 11 березня були влаштовані 40 дітей, які разом зі своїми батьками приїхали на Львівщину з метою тимчасового проживання, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Петро Колодій відзначив, що всіх дітей було влаштовано в навчальні заклади за принципом їхнього розселення. Тобто, якщо сім’ю було поселено в будинку, розташованому на одній з вулиць у місті Львові, то і навчальний заклад має розташовуватися на тій самій чи найближчій вулиці.

Очільник обласної ради наголосив на тому, що до навчання приступили кримчани – учні 1-10 класів. Разом з тим, двоє дітей вже навчаються у львівських ліцеях: одна з них – у Львівському фізико-математичному ліцеї, що на вулиці Караджича, 29, інша – у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Нагадаємо, 2 березня 2014 року голова Львівської обласної ради звернувся до жителів Криму, яких запросив приїжджати на Львівщину для тимчасового проживання. Водночас керівник обласної ради закликав громаду Львівщини відгукнутися на цей заклик та подати руку допомогти кримчанам, а саме – при можливості забезпечити тимчасове поселення кримчан.

Ініціативу запросити жителів українського півострова підхопили в інших регіонах нашої держави – на Івано-Франківщині, Тернопільщині, Хмельниччині, Буковині, Київщині,  Дніпропетровщині, Харківщині.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.