дивись.info

Процес формування нової держави може тривати десятиліття, – депутат (відео)

Процес формування нової держави може тривати десятиліття, – депутат (відео)

Кандидат на посаду заступника голови Львівської ОДА із гуманітарних питань, депутат Львівської міської ради Ярослав Музичко наразі не дав своєї згоди на призначення на цю посаду, оскільки як такої пропозиції ще не було. Відбулось лише публічне висунення кандидатів на посаду від ВО «Батьківщина» у Львівській області.

Про це Ярослав Музичко повідомив на брифінгу у Львівському прес-клубі, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

Музичко також наголосив, що голова Львівської ОДА Ірина Сех буде самостійно підбирати кандидатів на свою посаду, бо це власне її відповідальність.

Ярослав Музичко також наголосив, що кандидатури від «Батьківщини» наразі не схвалені міжфракційним об’єднанням «Львівщина», оскільки на засіданні відбувалось обговорення лише принципів призначення на посаду, а самі кандидатури – це предмет обговорення на наступних зустрічах.

Музичко також наголосив, що оприлюднено п’ять принципів, за якими може відбуватись призначення осіб на ті чи інші посади, перший із яких – це підтримка місцевого Майдану.

Натомість ведучий марафону Львівського прес-клубу Роман Шостак наголосив, що питання Майдану є дуже відносним і розпливчастим, оскільки сьогодні на Майдані перебувають одні люди, які можуть підтримати ту чи іншу людину, а завтра на Майдан можуть прийти інші особи й проголосувати уже за іншу кандидатуру.

Ярослав Музичко також спростував інформацію про те, що він, начебто, відмовився претендувати на посаду заступника голови Львівської ОДА із гуманітарних питань через те, що йому запропонували посаду у Києві. Депутат не виключає, що таким чином його кандидатуру хтось хоче відкинути із претендентів, адже каже, що ніхто йому жодної посади у Києві не пропонував.

«Від імені Майдану на Львівщині починають робитись різні заяви, однак у нас формується громадянське суспільство, тому це є одним із його як недоліків, так і позитивів», – зазначає Музичко і додає, що загалом в Україні чуда не може відбутись дуже швидко.

«Ми стоїмо на процесі формування нової держави і цей процес може тривати десятиліття», – зазначає Музичко.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

)

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.