дивись.info

Учні львівських шкіл провели флеш-моб «Шевченкові 200»

Учні львівських шкіл провели флеш-моб «Шевченкові 200»

Сьогодні о 13:00 годині на площі Ринок учні шкіл Залізничного району Львова провели тематичний флеш-моб «Шевченкові 200», який відбувся в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

Близько 500 учнів 9-11 класів Залізничного району міста зібрались на площі Ринок та з трьох сторін будівлі утворили слова «Шевченко – Львів – 200», тримаючи в руках прапорці України. Також діти та дорослі разом заспівали державний Гімн України.

«Основним завданням сьогоднішньої молоді є деспотично, тиранічно вчитись для того, щоб набиратись правдивого інтелекту та бути славою для своєї сім’ї, свого міста і своєї держави. Однак, без інтелекту цього не відбувається. Я вважаю, що брати участь у таких флеш-мобах є доброю ініціативою, таким чином можна декларувати свою позицію, але кожен повинен її підкріплювати щоденним, важким трудом. Це треба усвідомлювати і батькам, і учням, саме доті слава України, як казав Шевченко буде забезпечена»,- наголосив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.