дивись.info

Автомайдан Львів оприлюднив заяву щодо останніх подій із прокурором Львівської області

Автомайдан Львів оприлюднив заяву щодо останніх подій із прокурором Львівської області

Автомайдан Львів оприлюднив заяву щодо останніх подій із прокурором Львівської області Володимиром Гуралем. Дивись. Інфо публікує цю заяву у повному обсязі:

“Вчора, 13 березня, у львівських Facebook-спільнотах була опублікована заява на підтримку новопризначеного прокурора Львівщини Володимира Гураля.

Першоджерелом цього повідомлення була група Євромайдан Львів, керівником якої є Отар Довженко. Прес-служба Львівського АвтоМайдану позиціонує себе як така, що подає об’єктивну, неупереджену, незаангажовану та різнобічну інформацію, і намагається максимально інформувати своїх користувачів. Саме тому, на наших сторінках в соціальних мережах, з’явилось вищезгадане повідомлення. Наголошуємо, що ми не є його авторами, а лише взяли на себе сміливість зробити репост.

На превеликий жаль, львівське Інтернет-видання Zaxid.net не з’ясувало всіх обставин ситуації і почало звинувачувати координатора Львівського АвтоМайдану в нечіткості даних пояснень стосовно ситуації. Надалі просимо львівські ЗМІ не публікувати неперевірену інформацію”, – йдеться у повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.