дивись.info

Башмета не позбавлять звання «Почесний громадянин Львова» (відео)

Башмета не позбавлять звання «Почесний громадянин Львова» (відео)

Львівська міська рада не позбавить музиканта-сенатора Башмета (Росія) звання «Почесний громадянин Львова», оскільки такого звання він ніколи не отримував.

Про це під час марафону у Львівському прес-клубі повідомив голова депутатської комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму Львівської міської ради Ярослав Музичко, інформує кореспондент Дивись. Інфо.

Разом із тим Ярослав Музичко повідомив, що у Львові немає інформації про присвоєння таких звань у 1994-1995 році. Хоча не виключено, що у цих роках почесне звання не присвоювалось узагалі.

«Мені не вдалось знайти інформацію за ці роки», – сказав депутат.

Разом із тим у Львівському прес-клубі наголошують, що саме у цих роках Башмет приїжджав у Львів, тож не слід виключати також і те, що присвоєння такого звання тоді таки могли проштовхнути.

Ярослав Музичко також наголосив на тому, що процедури відкликання почесного звання «Громадянин міста Львова» не передбачено узагалі, адже тоді ніхто не припускав, що може виникнути така необхідність.

Хто ж отримував звання «Почесний громадянин міста Львова» за часів Незалежності України – дивіться у відео Дивись. Інфо:

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.