дивись.info

Львівські стоматологи звинуватили Володимира Зуба у корупції (відео)

Львівські стоматологи звинуватили Володимира Зуба у корупції (відео)

Сьогодні, 14 березня,  відбулася прес-конференція лікарів 3-ої міської комунальної стоматологічної поліклініки, де частина колективу виступає за головного лікаря і за ті процеси, які не мали б відбуватися найближчим часом, тобто переходу на госпрозрахунок, а також ситуація, яка склалася в 4-ій міській комунальній стоматологічній поліклініці, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.

У прес-конференції взяли участь: лікар-стоматолог 4-ої міської комунальної стоматологічної поліклініки Ростислав Галан, в.о. начмеда 3-ої міської комунальної стоматологічної поліклініки Оксана Лісень, лікар-стоматолог 3-ої міської комунальної стоматологічної поліклініки Богдана Литвинюк,  лікар-стоматолог 3-ої міської комунальної стоматологічної поліклініки Уляна Шпирка.

Лікарі звернулися до львівських чиновників на чолі з мером Андрієм Садовим з вимогою захистити комунальні стоматологічні поліклініки від переходу на госпрозрахунковий спосіб ведення роботи. На їх думку, комерційний підхід у їхніх поліклініках позбавить найменш захищені верстви населення будь-якої стоматологічної допомоги.

Також лікарі-стоматологи звинуватили начальника управління охорони здоров’я Львова Володимира Зуба у корупційних діях і в підтримці рейдерського захоплення 3-ої міської комунальної стоматологічної поліклініки.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.