дивись.info

Місто Львів освітлене на 94%

Місто Львів освітлене на 94%

Як розповів в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, в результаті проведеної роботи у 2013 році освітленість в середньому по місту доведено до 94%, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

Так, за кошти міського бюджету виконано роботи з покращення зовнішнього освітлення з повною заміною світильників на понад 30 вулицях міста: район вул. Зеленої (старий Сихів), масив Білогорща, сквер на вул. Клепарівській, вулиці Замкова, Татарська, Купчинського, Холмська, Шевченка та інші. Проведено заміну 928 світильників, з них 626 штук на енергозберігаючі, виконано заміну 4484 ламп, 187 опор, прокладено 29,8 км  кабелю і самонесучого ізольованого проводу та 6,3 км повітряних ліній.

На утримання аварійно-диспетчерської служби, що здійснює усунення аварійних пошкоджень в мережах зовнішнього освітлення, включення освітлення відповідно до графіку, використано 1,58 млн. грн.

Також було використано 277 тис. грн. на реконструкцію територій  9-ти навчальних закладів.

Нагадаємо, до системи зовнішнього освітлення міста входить: 893,5 км повітряних та 43,1 км кабельних ліній, 301 шаф управління, 10647 опор, 26541 світильників.

Роботи з утримання, капітального ремонту та реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста здійснює ЛКП «Львівсвітло».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.