дивись.info

Покращення триває: Львівська ОДА заявила, що у області найдешевші ціни на птицю

Покращення триває: Львівська ОДА заявила, що у області найдешевші ціни на птицю

За середніми роздрібними цінами на хліб житній та житньо-пшеничний Львівська область зайняла 5-6 місце серед регіонів України, причому середня ціна по області становила 4,58 грн./кг і була нижчою ніж середня роздрібна ціна по Україні (4,94 грн./кг). За цінами на хліб з борошна 1 ґатунку область посідає 14 місце, – інформує департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

Серед областей України  за рівнем цін на птицю (тушки курячі) Львівщина на 1 місці – 20,53 грн./кг (найнижча ціна по Україні), при середній роздрібній ціні по Україні 21,12 грн./кг. За рівнем цін на свинину область займала 7 місце, причому середня роздрібна ціна на свинину становила 41,74 грн./кг і була нижчою, ніж середня роздрібна ціна по Україні (44,87 грн./кг); на яловичину – на 13 місці – 52,66 грн./кг при середній роздрібній ціні по Україні 53,86 грн./кг.

За рівнем цін на капусту, моркву та буряк Львівщина займала 1 місце – найнижчі ціни по Україні: капуста – 2,52 грн./кг (середня ціна по Україні – 3,33 грн./кг ), морква – 2,92 грн./кг (середня ціна по Україні – 3,76 грн./кг),   буряк – 3,12 грн./кг (середня роздрібна ціна по Україні 3,68 грн./кг). За рівнем цін на цибулю Львівщина на 2 місці – 7,06 грн./кг, при середній роздрібній ціні по Україні 7,82 грн./кг. Середня роздрібна ціна в області на картоплю 6,30 грн./кг при середній роздрібній ціні по Україні 6,80 грн./кг (7 місце по Україні).

Окрім цього, нижчими ніж середні роздрібні ціни по Україні є ціни на рис – 9-10 місце в рейтингу, сметану – 9-11 місце, сир м’який – 11 місце, цукор – 11-12 місце, яйце куряче – 2 місце.

Зазначимо, моніторинг цін проводився з урахуванням даних головного управління статистики у Львівській області, даних Державної служби статистики України в мережевих супермаркетах та окремих підприємствах роздрібної торгівлі, на ринках.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.