дивись.info

Посол ЄС в Україні Ян Томбінські приїде до Льова

Посол ЄС в Україні Ян Томбінські приїде до Льова

Впродовж двох днів, 27 та 28 березня, готель «Дністер» уже вдруге прийматиме Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, основна мета якого – ініціювати конкретні зміни, спрямовані на надання більших повноважень місцевим громадам, а також виокремлення механізмів успішного місцевого розвитку, про це кореспондента Дивись.Інфо повідомили в прес-центрі Львівської міської ради.

Попередню згоду на участь уже дав посол ЄС в Україні Ян Томбінські. Серед учасників також експерт Ради Європи Анатолій Ткачук, виконавчий директор Національної Асоціації муніципалітетів Болгарії Гінка Чавдарова, президент ради фундації з підтримки місцевої демократії Адам Адушкєвіч, викладач Університету Лотарингії Віолета Москалю та посли деяких європейських держав.

Зокрема, запрошено й представників новоствореного українського Уряду, а саме Павла Шеремету, Володимира Гройсмана та інших, підтвердження участі яких у Форумі ще очікується.

Нагадаємо, організацією Форуму опікується Інститут міста спільно з Львівською міською радою. В рамках заходу відбудуться панельні дискусії, присвячені реформі місцевого самоврядування, місцю громадянського суспільства в місцевому самоврядуванні, фінансовим можливостям органів самоврядування, місцевому економічного розвитку та іншим важливим питанням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.