дивись.info

США відмовилась надати Україні військову допомогу

США відмовилась надати Україні військову допомогу

США прийняли рішення відмовити новій владі України в наданні військової допомоги. 

Про це повідомила в четвер газета The Wall Street Journal.

За словами представника американської адміністрації, якого цитує видання, нещодавно Київ попросив Вашингтон надати допомогу українським Збройним силам, зокрема поставити “значні” партії зброї та боєприпасів, а також засоби зв’язку, авіаційне паливо та прилади нічного бачення. Крім того, Україна хотіла, щоби США ділилися з нею розвідувальною інформацією. “Проте американська влада відповіла відмовою”, – зазначає The Wall Street Journal.

Видання стверджує, що Пентагон погодився направити в Україну тільки індивідуальні продовольчі пайки, причому їх поставки почнуться вже незабаром.

“У даний час ми не розглядаємо можливості надання військової допомоги (Україні). Ми дали ясно зрозуміти (українцям), що вони повинні розраховувати на економічну допомогу”, – наводить газета слова представника американської адміністрації.

Між тим співрозмовник The Wall Street Journal не виключив, що в майбутньому військова допомога все–таки може бути надана. “Ми не сказали їм: “Категорично ні”. Ми сказали: “Зараз – ні”, – заявило джерело газети в уряді США.

Джерело: УНІАН
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.