дивись.info

Комісія з питань культури погодила дві програми для розгляду на сесії обласної ради

Комісія з питань культури погодила дві програми для розгляду на сесії обласної ради

Постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, розглянувши звернення директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дмитра Посипанка, ухвалила рішення винести на розгляд чергової сесії обласної ради Обласну програму відзначення у Львівській області свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій на 2014-2016 роки, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Особливістю цьогорічної програми є те, що депутати вперше будуть затверджувати її на три роки. Оскільки обласні програми зазвичай приймаються протягом першого кварталу поточного року, то постійно виникали проблеми фінансування заходів, які припадають на перший квартал. Також новинкою цієї програми є закладення 100 тисяч грн на фінансування громадських ініціатив – переможців конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства. Загалом на виконання заходів цієї програми у 2014 році передбачається 1 млн 270 тис грн.

Аналогічне рішення депутати прийняли щодо Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки. Як і в попередній програмі, тут також передбачаються кошти в розмірі 200 тис грн на співфінансування переможців конкурсу проектів громадських ініціатив. Таким чином обласна влада хоче стимулювати громадські організації до написання проектів. Загальний обсяг фінансування Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Львівській області у 2014 році складає 10 млн 325 тис грн.

Перелік заходів обидвох програм будуть погоджуватися профільними комісіями обласної ради після затвердження цих програм на сесії Львівської обласної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.