Україна підпише політичну частину договору про асоціацію з ЄС 21 березня

Уже 21 березня відбудеться підписання політичної частини угоди про асоціацію України з ЄС, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Економічна частина буде підписана пізніше, повідомляє Дивись.Інфо з посилюванням на DW.

Україна має намір наступного тижня підписати політичну частину угоди про асоціацію з ЄС. Про це йдеться у заяві прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, оприлюдненій на веб-порталі уряду пізно ввечері у п'ятницю, 14 березня. "Щойно я мав розмову з головою Європейської ради паном Ван Ромпеєм. Він повідомив, що країни-члени Європейського Союзу готові до проведення 21 березня саміту з підписання політичної частини угоди про асоціацію між Україною та ЄС", - йдеться у заяві.Яценюк зазначив, що економічна частина угоди буде підписана пізніше - після проведення додаткових консультацій і з метою недопущення втрат для підприємств, орієнтованих на співробітництво з Росією. У своїй заяві Арсеній Яценюк також повідомив, що ЄС готовий розглядати ухвалення одностороннього рішення про допуск на ринок ЄС українських товарів від українських товаровиробників. За словами прем'єра, "це додатково 400 мільйонів доларів для української економіки та українського бізнесу".

Крім того Яценюк знову звернувся до Росії зі сподіванням повернутися за стіл переговорів та "почати по-справжньому партнерські відносини". "Ми сподіваємось, що ця найдраматичніша криза не в українсько-російських відосинах, а криза глобальної безпеки, яка спровокована російською агресією, - буде зупинена, і ми повернемося за стіл перемовин", - йдеться в заяві глави українського уряду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: