дивись.info

МВС та СБУ закликали українців негайно скласти незареєстровану зброю

МВС та СБУ закликали українців негайно скласти незареєстровану зброю

У зв’язку з надзвичайною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в країні від громадян закликають негайно здати в органи МВС вогнепальну зброю, що не є законно зареєстрована належним чином.

Про це йдеться у зверненні МВС Арсена Авакова та голови СБУ Валентина Наливайченка, повідомив на своїй сторінці у Facebook Аваков.

“У зв’язку .. із загостренням криміногенної обстановки і системними провокаціями з боку іноземних громадян в Криму і на південному сході України  закликаємо і вимагаємо від усіх громадян негайно здати в органи МВС вогнепальну зброю, що не є законно зареєстрована належним чином”, – йдеться у зверненні.

Також працівникам МВС та СБУ наказано негайно приступити до виявлення незаконної зброї, її вилучення, та безумовного і ретельного притягнення до відповідальності всіх осіб, які не здали зброю, по всій строгості закону незалежно від політичної приналежності та участі у громадських формуваннях правопорядку.

“Маємо разом негайно зупинити насильство на вулицях наших міст і захистити життя і здоров’я людей. Це безпека кожного із нас, наших родин, усіх громадян”, – йдеться у зверненні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.