дивись.info

Башмета позбавлено звання почесного професора ЛНМА імені М. В. Лисенка

Башмета позбавлено звання почесного професора ЛНМА імені М. В. Лисенка

11 березня ц.р. на сайті Міністерства культури Російської Федерації було опубліковано звернення діячів культури до громадськості на підтримку російської військової агресії в Криму. Це ганебний факт засвідчив моральну ницість багатьох, відзначених високими нагородами і званнями, митців. Про це повідомила Львівська національна музична академія. 

Академічна спільнота Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка (ЛНМА) шокована тим, що серед підписантів листа – цілий ряд знаних музикантів. Серед них і колишній львів’янин, відомий альтист і диригент Юрій Башмет.

У 2012 році Юрію Башмету було присуджене високе звання почесного професора ЛНМА імені М. В. Лисенка. Поставивши свій підпис під зверненням  на підтримку військової агресії проти країни де він виріс, Юрій Башмет засвідчив що він не гідний не лише голосних титулів а й величного наймення “Маестро”. З огляду на це, Вчена рада Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка ухвалою від 12.03.2014 р. постановила позбавити Башмета Юрія Абрамовича титулу почесного професора Академії.професор

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.