дивись.info

«Приватбанк» припинив свою роботу у Криму

«Приватбанк» припинив свою роботу у Криму

«Приватбанк» припинив роботу регіонального управління в Автономній Республіці Крим. Про це в понеділок, 17 березня, повідомив директор Кримського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Борис Фінкельштейн.

«Приватбанк» зупинив роботу кримського філіалу в зв’язку з тим, що, згідно із законодавством, філії українських банків за кордоном працювати не можуть. А ми закордон вже три дні, з тих пір, як проголосили Декларацію про незалежність», – цитує пана Фінкельштейна «КрымИнформ».

Він також додав, що філія тепер відключена від банківської онлайн-системи. «Зараз філія відключена від електронної системи платежів. Персонал відправлений у відпустку», – сказав директор філії.

Клієнтам, що бажають вчинити будь-які дії зі своїми рахунками, потрібно звертатися в головний офіс банку, який знаходиться в Дніпропетровську. Борис Фінкельштейн підкреслив, що на кожному договорі стоїть підпис головного банку в Дніпропетровську, тому зобов’язання перед клієнтами лежить на цій юридичній особі.

Також він зазначив, що зараз ведуться переговори, щоб знайти таке економічно прийнятне рішення, щоб клієнти банку не постраждали.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.