дивись.info

«Шевченківський гай» запрошує на «Закликання весни»

«Шевченківський гай» запрошує на «Закликання весни»
У Львові, в ніч на 10 травня, на вулиці Личаківській бігав чоловік з ножем та погрожував ним перехожим.

Музеї народної архітектури і побуту у Львові «Шевченківський гай» запрошує на етнографічний проект «Закликання весни», який відбудеться 30 березня, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

Захід триватиме з 13.00 до 17.00 год.

Як розповідають організатори, закликання весни – один із найдавніших та найяскравіших обрядів нашого народу. Птахи вважаються провісниками весни, тому вони є основними в дійствах закликання.

Захід під назвою «Закликання весни» у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» відбудеться вперше відбудеться.

Захід передбачає проведення майстер-класів у виставковому залі експозиційного об’єкту «Школа». Зокрема, буде проведено майстер-класи з виготовлення символів весни – пташок із найрізноманітніших природних матеріалів: із соломки, з сіна, з паперу технікою орігамі, із тіста та їх випікання, з тканини.

У виставковому залі також буде представлено слайд-шоу «Птахи та легенди нашого краю».

Обрядове дійство «закликання весни» відбудеться також на галявині «Біля стодоли» та галявині «Біля церкви» з 15.00 до 17.00 год.

Зокрема, на галявині «Біля Стодоли» учасники майстер-класу прикрашатимуть дерева та кущики пташками, виготовленими на майстер-класах. На галявині «Біля церкви» будуть хороводи та розваги з фольклорним колективом «Радуниця», вигуки, якими закликали приліт пташок, розвішування годівничок. Завершиться дійство створенням великого лелечого гнізда усіма учасниками  акції.

Довідка

Інформація за тел.: 0687115696. Сайт музею: lvivskansen.ogr.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.