дивись.info

Постраждалим на Майдані надають психологічну допомогу (інфографіка)

Постраждалим на Майдані надають психологічну допомогу (інфографіка)

Психологи та соціальні працівники надають постраждалим на Майдані психологічну допомогу. Зокрема, створена мережа психологічних приймалень. Допомогу надають як учасникам протестів, так і їхнім родичам. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

«Такі події не проходять безслідно, особливо для тих, хто був у епіцентрі подій. Психіка у кожної людини різна. Є частина людей, які мають психологічні проблеми: вночі їм сняться жахи, вони не можуть заснути, в них є відчуття страху і образи. З цими пацієнтами працюють наші психологи як у стаціонарах, так і амбулаторно.

Створена мережа психологічних приймалень. Зокрема, такі приймальні розташовані у 8-й клінічній лікарні та лікарні швидкої медичної допомоги для стаціонарних пацієнтів. Окрім того, в кожному центрі сім’ї і молоді при районних адміністраціях є такі пункти надання психологічної допомоги. При церквах також працюють наші волонтери-психологи, які проводять відповідну психологічну роботу», – розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

психолог2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.