дивись.info

Міський конкурс «Шевченко в камені та бронзі» відзначить переможців

Міський конкурс «Шевченко в камені та бронзі» відзначить переможців

Сьогодні, 19 березня, о 11:00 годині у Львівській національній академії мистецтв відбудеться презентації,  захист та нагородження учнів-переможців Конкурсу дослідницько-пошукових робіт «Шевченко в камені та бронзі», повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

Конкурс відбувався в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Список учнів-переможців та призерів міського конкурсу  дослідницько-пошукових робіт «Шевченко в камені та бронзі».

 

1. Галицький район

І МІСЦЕ:

–           Копач Богдан, учень 11-А кл. СЗШ № 62 за роботу «І у повторності – один…».

ІІ МІСЦЕ:

–           Голубович Христина, учениця 11-А кл. СЗШ № 34;

–           Тлумак Ольга, учениця 11-А кл. СЗШ № 34.

ІІІ МІСЦЕ:

–           Романова Анна, учениця 9-А кл. ССЗШ № 52 ім. М. Лобачевського за роботу «Пам’ятники Тарасу Григоровичу Шевченку поза межами України».

 

2. Залізничний район

І МІСЦЕ:

–           Вахнянин Анна, Камінська Діана учениці 7-Б кл. гімназії НВК «Гроно» за роботу «Пам’ятники Тарасу Шевченку як символ Єдності й Незалежності України».

 

3. Личаківський район

І МІСЦЕ:

–           Любінська Марія, Возьняк Соломія, учениці 9-Б кл., Козла Марія, Радух Діана, учениці 7-А кл. СЗШ № 29 за роботу «Пам’ятник Т. Г. Шевченку в місті Винники».

ІІ МІСЦЕ та номінація «За естетичне вирішення»

–           Мальцева Олександра, учениця11-А кл. СЗШ № 70 за роботу «Шевченко-живописець».

ІІІ МІСЦЕ:

–           Бреславська Марія, учениця 10-А кл. СЗШ № 21;

Михайленко Мар’яна, учениця ЗОШ «Берегиня».

 

4. Сихівський район

І МІСЦЕ:

–           Лялюк Ірина, учениця 11-А класу, Середюк Ярослав, учень 10-А кл. СЗШ № 1.

ІІ МІСЦЕ:

–           Степаняк Ірина, учениця 9-Г кл. СЗШ № 96.

 

5. Франківський район

І МІСЦЕ:

–           Бардахівський Юліан, учень 9-В кл., Рущишин Юрій, учень 9-В кл. ССЗШ № 2.

ІІ МІСЦЕ:

–           Терех Анна-Соломія, учениця 10 кл. СЗШ № 55 за роботу «Живи, поете, в бронзі, і в граніті, живи, поете, в пам’яті людській».

–           Пелех Ростислав, Дорош Вікторія, учні 10-Б кл. СЗШ № 51 ім. І. Франка.

ІІІ МІСЦЕ:

–           Тільман Владислав, Носовська Вікторія, учні 9 кл. СЗШ № 17 за роботу «Сходження до Кобзаря».

–           Лободинський Назар-Микола, Лопатинська Олена, Голубінка Максим, учні 10-А кл. СЗШ № 32 за роботу «Живи, поете, в бронзі, і в граніті, живи, поете, в пам’яті людській».

 

6. Шевченківський район

І МІСЦЕ

–           Росоловська Марія, учениця 10-А кл. СЗШ № 44 ім. Т. Г. Шевченка за роботу «Тарас гранітний дивиться суворо…».

І МІСЦЕ  та номінація «За оригінальність підходу»:

–           Іванів Юлія, учениця 9-А кл. ЛЗШ № 43 за роботу «Василь Іваницький та Шевченкіана у бронзі».

ІІ МІСЦЕ

–           Квасниця Ірина, учениця І-го курсу (10 класу) НВК «ШЕЛ».

ІІІ МІСЦЕ

–           Куль Марія, учениця 10-Б кл. СЗШ № 99 за роботу «Шевченкова дорога з України».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.