дивись.info

На сесії попри зауваження затвердили комплексну схему та положення про розміщення МАФів

На сесії попри зауваження затвердили комплексну схему та положення про розміщення МАФів

На сесії ЛМР з голосу внесли в порядок денний та затвердили Положення про порядок розміщення тимчасових споруд та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові. Як зазначив Андрій Садовий під час обговорення, проект ухвали не був завізований.

Міський голова Андрій Садовий мав зауваження до проекту ухвали, зокрема, він наголосив, що документ не розглядався на жодній депутатській комісії та не має жодної візи. Однак, за наполяганнями депутатського корпусу ЛМР, ухвала була винесена на розгляд та проголосована. Відповідно до ухвали, з перспективної схеми вилучили кіоски «Ітрерпрес».

«До ухвали має бути 23 підписи. Є два підписи тих, хто ухвалу видруковував, іншого жодного підпису нема. Ні один посадовець, ні одна комісія депутатська цю ухвалу не завізувала. Ми голосували різні ухвали, але це перший раз, коли з голосу вноситься ухвала, яка не пройшла візування жодного управління, жодного департаменту і жодної депутатської комісії. Чи коректно взагалі таку ухвалу розглядати? Мова йде про тисячу МАФів. Я не маю зауважень до МАФів, які працюють, за умови, щоб там дійсно не було споювання людей», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.