дивись.info

Тимошенко бере на себе відповідальність за долю країни

Тимошенко бере на себе відповідальність за долю країни

На засіданні фракції “Батьківщина” за участі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко обговорювалася ситуація в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказала в інтерв’ю журналістам депутат з цієї фракції Олександра Кужель.

Кужель зазначила, що Тимошенко “говорила про країну – вона говорила ні про вибори, ні про рейтинги, вона говорила про відповідальність”.

Кужель зауважила, що Тимошенко сказала, що вибори будуть і зазначила, що “якщо хтось розраховує, що на виборах я відхрещуся від Турчинова і Яценюка, мовляв я біла і пухнаста іду окремо, вони за все несуть відповідальність, то цього не буде”.

За словами Кужель, Тимошенко зазначила, що вона бере на себе відповідальність за ситуацію в країні і про необхідність виправити ситуацію в Україні.

Народний депутат України Микола Катеринчук, сказав журналістам, що про свою участь у виборах Тимошенко нічого конкретного не сказала. Він зазначив, що Тимошенко сказала, що незалежно від того, хто переможе, то все одно «буде продемократичний, проєвропейський вектор” розвитку України.

За його словами, вона висловила сподівання, що дана виборча кампанія не буде проходити з використанням брудних технологій.

Тимошенко вийшла з засідання фракції через інший вихід, оминувши журналістів.

Її прес-секретар Марина Сорока повідомила, що сьогодні підходу до журналістів не буде, а завтра Тимошенко в парламенті України прокоментує ситуацію і дасть відповіді на запитання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.