дивись.info

На Львівщині за психологічною допомогою звернулося 90 учасників протистоянь та їхнього оточення

На Львівщині за психологічною допомогою звернулося 90 учасників протистоянь та їхнього оточення

У зв’язку з трагічними подіями в Україні станом на 20 березня 2014 року у лікувально-профілактичні заклади Львівської області за наданням психіатричної, психотерапевтичної та психологічної допомоги звернулось 90 учасників протистоянь та їхнього оточення, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

З них за наданням спеціалізованої допомоги в амбулаторних умовах звернулось 72 особи.

Про це повідомив головний позаштатний психіатр Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Юрій Закаль.

На цілодобові телефонні лінії звернулося за психологічною консультацією 458 громадян. Зокрема, на телефон довіри (15-58), який працював цілодобово, у період з 21 листопада 2013 року надійшло 138 звернень. Було зафіксовано 320 звернень з Львівської області, м. Києва, а також із південно-східних областей України та Криму на телефонні лінії мобільного зв’язку, які працювали цілодобово з 26 січня поточного року.

Юрій Закаль відзначив, що інтенсивність дзвінків змінювалась в залежності від інтенсивності подій. Зокрема, багато дзвінків було здійснено у перші два-чотири дні після кривавих подій у Києві. Кількість дзвінків за психологічною допомогою знову зросла перед референдумом у Криму. Надходило багато дзвінків від психологів області, які готові надавати допомогу.

Близько 100 осіб отримали консультації у громадських пораднях.

Нагадаємо, що у Львові та Львівській області спеціалізовану психологічну та психіатричну допомогу цілодобово надають волонтери і штатні фахівці головних спеціалізованих медичних установ: Комунальний заклад «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня», Комунальний заклад ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер», Обласний комунальний заклад «Психіатрична лікарня Миколаївського району», лікарями-психіатрами центральних міських та районних лікарень.

У наданні психологічної та психотерапевтичної допомоги беруть активну участь волонтери Української спілки психотерапевтів та Асоціації EMDR – травматерапії в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.