дивись.info

Президія профспілки працівників держустанов України засудила військову агресію Росії проти України

Президія профспілки працівників держустанов України засудила військову агресію Росії проти України

На засіданні президії Львівської обласної організації профспілки  працівників державних установ України, участь в якій взяв керуючий справами (керівник справ) Львівської обласної ради Євген Захаревич, було ухвалено рішення перерахувати 20 тис. грн на потреби Української армії, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Також рішенням президії Львівська обласна організація профспілки працівників державних установ України скерувала звернення до Посольства Російської Федерації в Україні.

У цьому зверненні, зокрема, йдеться: «Ми, члени президії, виражаючи волю своїх спілчан, рішуче засуджуємо російську військову агресію проти нашої Батьківщини – України.

Сьогодні влада «братньої» Російської Федерації у своїй нелюбові до всього українського залишилась самотньою у всьому світі, про що засвідчили голосування у Раді Безпеки ООН щодо українського питання. Чому у російської влади така люта нелюбов до українського народу?

Уже в суверенній Україні Російська Федерація нав’язує російську мову як другу державну. Поряд з цим, влада Російської Федерації, яка є суттєво більш багатонаціональна, ніж Україна, відверто і рішуче забороняє мови національних меншин і їх вивчення в освітніх закладах».

Представники профспілки закликали керівництво Російської Федерації: «Призываем одуматься, наконец».

Як повідомив член президії ЛОО ППДУ України Євген Захаревич, раніше президія профспілки скерувала 10 тис. грн для потреб Майдану в Києві.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.