дивись.info

Члени Громадської ради при Львівській ОДА ініціюють створення Громадської ради при прокуратурі

Члени Громадської ради при Львівській ОДА ініціюють створення Громадської ради при прокуратурі

Громадська рада Львівської ОДА звернулись до прокурора Львівської області Володимира Гураля із прохання створити нову ініціативну групу з представників громадських організацій.

Про це йдеться у зверненні, яке підписане головою комісії по взаємодії з органами державної виконавчої влади та співпраці із правоохоронними органами, органами юстиції В. Леськівим, повідомляє сайт Львівської ОДА.  

Дивись. Інфо публікує звернення у повному обсязі:

Комісія по взаємодії з органами державної виконавчої влади та співпраці з правоохоронними органами, органами юстиції Громадської ради при Львівській облдержадміністрації звертає Вашу увагу на те, що формування Громадської ради при прокуратурі Львівської області проводилося з порушенням вимог постанови КМУ №996 від 03.10.2010 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», а саме щодо створення ініціативної групи, яка мала б забезпечити проведення установчих зборів з обрання громадської ради при прокуратурі Львівської області.

Для виходу з даної ситуації просимо Вас створити нову ініціативну групу з представників громадських організацій, що подали свої заявки на участь у установчих зборах, які керуючись законодавством України та здоровим глуздом проведуть чесно, демократично, по європейські установчі збори з обрання Громадської ради при Львівській обласній прокуратурі.

Діяльність громадської ради при органі виконавчої влади – це місток співпраці громадськості і державних структур.

З повагою, голова комісії В.Б.Леськів

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.