дивись.info

Освітяни Львівщини та Польщі продовжують активну співпрацю

Освітяни Львівщини та Польщі продовжують активну співпрацю

Шляхи співпраці профільних навчальних закладів Польщі та України цими днями обговорили під час робочої зустрічі в.о. директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Романа Бабія з директором комплексу шкіл № 2 в м. Остшешів (Республіка Польща) Вітольдом Якубчиком та директором Дрогобицького професійного політехнічного ліцею Володимиром Ткачом, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Зокрема, під час зустрічі Вітольд Якубчик наголосив на позитивному досвіді співробітництва з Дрогобицьким професійним політехнічним ліцеєм, що триває уже шість років. Продовження та розширення такої співпраці між освітніми закладами підтримали всі учасники діалогу. Зазначимо, що за інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у червні 2014 року запланована поїздка дітей у Словаччину, у серпні представники Дрогобицького політехнічного ліцею візьмуть участь у фестивалі паштетів та виробів з гуски в м.Остшешів, у жовтні в м. Дрогобичі проходитиме міжнародний фестиваль вареників, а в грудні – фестиваль досягнень у Чехії.

Під час спілкування сторони розглянули питання щодо організації та дати проведення спільного 10-денного літнього велосипедного туру Західною Україною: Кам’янець-Подільський – Калуш – Коломия – Чернівці – Хотин – Стрий.

Учасники зустрічі озвучили й напрацювання попереднього року. Так, за результатами укладених угод з комплексом шкіл № 2 в м. Остшешів у 2013 році відбулась спільна зустріч працівників Дрогобицького професійного політехнічного ліцею, працівників школи з м. Літомишль (Чехія) і господарів, під час якої обговорено питання спільної практики у згаданому чеському місті.

Також м. Дрогобич відвідали й працівники з м. Остшешова та м. П’єштани (Середня спеціальна школа городництва (Словаччина)). Під час візиту вони зосередили увагу на перспективах розвитку професії садівничого напрямку.

Учні Дрогобицького професійного політехнічного ліцею на чолі з майстром виробничого навчання відвідали «Садівничо-технічну школу м. Літомишль (Чехія), де мали змогу поспілкуватись з учнями Польщі (м. Остшешів), Словаччини (м. П’єштани), Франції (м. Брно) та Німеччини. Вони ознайомились з новинками передової техніки в галузі ремонту та обслуговування автомобілів, відвідали завод, який виготовляє автомобілі марки «Шкода».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.