дивись.info

Сех через суд позбавлять депутатських повноважень

Сех через суд позбавлять депутатських повноважень

Центр «Наше право» вимагає у профільного комітету Верховної Ради та Голови Верховної Ради у судовому порядку припинити повноваження народного депутата Ірини Сех у зв’язку із суміщенням її мандату із посадою Голови Львівської ОДА.

Конституція України встановлює цілком однозначні та чіткі вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності (стаття 78). Отож, Голова Львівської ОДА де-юре і де-факто порушила статтю 78 Основного Закону держави і повинна бути позбавлена депутатського мандата у судовому порядку.

Центр «Наше право» відповідно до статті 223 Регламенту Верховної Ради України вимагає у профільного комітету негайно розглянути дане питання і подати висновок Голові Верховної Ради для подальшого звернення до суду про дострокове припинення її повноважень. В іншому випадку, центр самостійно через суд домагатиметься припинення повноважень цього депутата.

Ігнорування Іриною Сех конституційних положень та конституційного обов’язку щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності є неприпустимим у демократичній та правовій державі, – зазначають експерти.

Шановний народний депутате, – зазначають у центрі «Наше право», – Конституція України – Основний Закон держави, якого зобов’язані дотримуватись усі громадяни без жодних винятків, в тому числі приналежності до тих чи інших політичних партій. Зневажаючи положення Конституції, Ви зневажаєте свою державу. Подвійні стандарти чи так звана «політична доцільність» у питаннях виконання конституційних обов’язків не припустима за жодних обставин.

Прес-служба ІПЦ НАШЕ ПРАВО

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.