дивись.info

Цього року на День театру Заньківчани не робитимуть “капустяника” (відео)

Цього року на День театру Заньківчани не робитимуть “капустяника” (відео)

Цьогорічний Всесвітній День театру Заньківчани відсвяткують без традиційного театрального “капустяника”, але з концертом і спільно з колега з Львівської Опери, про це сьогодні, 25 березня, на прес-конференції повідомив генеральний директор Львівського національного драматичного театру ім. М. Заньковецької Андрій Мацяк, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.

“Що до Дня Театру, скажу вам відверто, звичайно що всі, ви і ми, завжди чекаємо на наші “Капустяники”, які Заньківчани показують для міста Львова і де завжди вхід є безкоштовний. Скажу вам відверто – не жартується особливо у ці дні у ці місяці і тому ми вирішили це зробити трошки по іншому. Буде концерт оркестру театру, наші актори заспівають а ще цього дня буде спільний виступ присвячений і Дню театру і 200-літтю Шевченка разом із  нашими колегами з Оперного театру біля памятника Тарасу Шевченку. Відбудеться він о дванадцятій годині.” –  розповів Андрій Мацяк.

Також сьогодні, на прес-конференції, було анонсовано новий сайт театру розроблений спільно з компанією “Капітал-Медіа”. Сайт на теренах інтернету з’явиться в ніч на 27 березня, тобто власне в сам День Театру. Окрім багатьох технічних та користувацьких інновацій, в новій версії сайту реалізована можливість купівлі квитка на виставу та оплати за нього через інтернет.  Наразі для он-лайн продажу буде доступно тільки сорок місць у залі, але, з набуттям популярності цієї послуги, кількість місць буде збільшуватись.

В рамках прес-конференції також було презентовано великий настінний календар до 160-річчя з дня народження Марії Заньковецької. Календар ілюстрований фотографіями на яких актори театру відтворили відомі образи сюжети та особистості з життя та творчості відомої української актриси відповідно до архівних світлин. Придбати такий унікальний календар можна буде у фойє театру або в книгарнях міста.

Три роки залишилось до святкування сторіччя театру ім. Марії Заньковецької. Цей вагомий ювілей заньківчани планують зустріти великим міжнародним театральним фестивалем і випуском великої монографії історії театру. “Зараз ми ведемо активні перемовини для того, щоб скласти творчу групу для написання і друку монографії, це має бути капітальне видання, науково-популярне, скажімо так, яке повинно відобразити сторічну історію театру ім. Марії Заньковецької. Це величезна пошукова робота, треба буде поїхати і до Сибіру, де театр був під час евакуації і, звичайно, в Запоріжжя, Київ так далі. ” – розповів Андрій Мацяк.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.