дивись.info

31 березня розпочинає свою роботу українська соціальна мережа WEUA

31 березня розпочинає свою роботу українська соціальна мережа WEUA

WЕUА.info – Українська соціальна мережа, основною метою та завданням якої є об’єднання в Інтернет – середовищі українців та людей яким є цікавою українська культура та українство.

Гасло сайту: «Живемо для України»

31 березня (понеділок) 2014 року, у місті Львові, в приміщенні інформаційної агенції «ЗІК» (79006, м. Львів, вул. Вороного, 3) відбудеться прес-конференція засновників Української соціальної мережі WEUA та її презентація.

Початок: о 15.00 год.

Організатори прес-конференції: команда WEUA.

Доповідач: Андрій Ничик, один із розробників мережі.

Тема доповіді: «Українська соціальна мережа WEUA – українське для українців та небайдужих. Перспектива українського Інтернету»

Для довідки:

Ідея створення сайту належить Богдану Оліярчуку.

WЕUА заснована ініціативною групою з числа програмістів та молодіжних громадських лідерів.  Робота над сайтом почалась у вересні 2013 року.

Сайт позиціонує себе соціальною мережею для української молоді, об’єднаної ідеєю створення якісного, адекватного, інформативного та безпечного місця для спілкування.

В перспективі сайт повинен стати аналогом, але українським, на кшталт світового ФБ та ВК.

Частково сайт є відповіддю на актуальну нині в Україні тему – бойкот російських товарів, відтак пропагування українського Інтернет продукту, яким, по-суті, являється соціальна мережа.

Розробники мережі переконані, що WEUA.info стане чудовою заміною російських аналогів та, заснований на сучасному програмному забезпеченні, із зручним функціоналом, дизайном та здоровою долею патріотизму, дозволить кожному користувачу знайти щось нове  для себе на цьому сучасному та, насамперед, українському сайті.

Інтерактивна платформа з багатьма функціям, характерним для соціальних мереж такого типу. За допомогою сайту можна ділитись думками, спілкуватись з друзями,заводити нові знайомства, прослуховувати музику,переглядати відео та фотографії. Розробниками передбачено цікавий та зручний інтерфейс сайту, який поки доступний  у трьох мовних модифікаціях – українській, російській та англійській. Також сайт наповнений багатьма приємними функціональними особливостями та новинками, зручність яких одразу ж оцінить користувач.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.