дивись.info

У Львові пройде ІІІ Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма»

У Львові пройде ІІІ Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма»

29 та 30 березня у Львові буде проходити третій щорічний фестиваль для жінок «Аніма». Захід відбуватиметься у готелі «Жорж», що на площі Адама Міцкевича, 1, з 10:00 до 18:00 год.

Як зазначають організатори, фестиваль «Аніма» створений для жінок, які задаються питаннями: де черпати ресурс; де знайти підтримку у цей складний час; як залишатися сильною та натхненною; як дати собі раду із стресом та тривогою; як знайти баланс між сім’єю та кар’єрою; взаємозв’язок між здоров’ям та красою.

На фестивалі будуть одночасно діяти 5 залів з п’ятьма тематичними секторами:

  • ·                      «У ситуації. Пошук ресурсу»
  • ·                      «Взаємостосунки»
  • ·                      «Розвиток та кар’єра»
  • ·                      «Краса та здоров’я»
  • ·                      «Про найінтимніше».

 

Жінки матимуть можливість взяти участь в багатьох дискусіях, відвідати близько 40 майстер-класів від експертів з питань взаємовідносин, краси, здоров’я та відпочинку, відвідати виставку-ярмарок, зануритись в нову незабутню атмосферу, отримати нові враження і несподівані подарунки.

Вперше на фестивалі, впродовж двох днів для всіх учасниць будуть доступні консультації психолога, які здійснюватимуться безкоштовно.

Для участі у фестивалі потрібно придбати квитки, які необхідно буде зареєструвати на вході у готель. Квитки продаються на сайті http://anima.in.ua, в мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» та у касі №1 на  площі Ринок, 14.

Детальніше на сайті: http://anima.in.ua, та за телефонами: 096 – 441 – 73 – 35 Олена Смішко, 050 – 430 – 62 – 02 Наталя Кинчій.

афіша Anima 3

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.