дивись.info

Нобелівський лауреат виступив з відеозверненням на Форумі місцевого самоврядування у Львові

Нобелівський лауреат виступив з відеозверненням на Форумі місцевого самоврядування у Львові

Лауреат Нобелівської премії з економіки 2007 року Роджер Маєрсон з допомогою відеозвернення виступив перед учасниками ІІ Всеукраїнського Форуму місцевого самоврядування, що відбувається у Львові. Професор, разом із колегами із Університету Піттсбурга візьме участь в обговоренні резолюції форуму та забезпечить її експертизу після прийняття.

Роджер Маєрсон у складі групи з більш, ніж 80 вчених, економістів, юристів та політиків з України, Європи та США, є активним прибічником політичної децентралізації в Україні.

«Демократія передбачає, що виборці мають можливість обирати серед альтернативних кандидатів, яким вони можуть довірити відповідальне здійснення влади. Коли таких довірених лідерів не вистачає, демократія неодмінно розчаровує та стає крихкою. Президентські вибори можуть надати престиж переможцю, але вони аніяк не створюють ширшу пропозицію гідних довіри альтернативних кандидатів, від чого, у підсумку, залежить успіх демократії. Необхідна пропозиція гідних довіри демократичних лідерів може з’явитися у повноважних органах та установах місцевої влади, де успішні місцеві керівники зможуть довести свої здібності, аби згодом серйозно конкурувати за вищу посаду», – йдеться у зверненні Роджера Маєрсона.

Нагадаємо, Форум місцевого самоврядування відбувається 27-28 березня у Львові в готелі «Дністер». Метою заходу є напрацювання пропозицій щодо розширення повноважень місцевих органів влади, що дозволить їм ефективно реалізовувати належні їм функції, які обмежувались протягом останніх років.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.