дивись.info

Швейцарія надає Україні підтримку у чотирьох секторах, – дипломат

Швейцарія надає Україні підтримку у чотирьох секторах, – дипломат

У Львові триває ІІ Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування. У рамках Форуму відбулася зустріч з дипломатами. Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані розповів про підтримку Швейцарії у реформуванні місцевого самоврядування в Україні.

«Швейцарія працює в Україні вже понад 20 років. Ми надаємо Україні підтримку у її розвитку в чотирьох основних секторах. Першим важливим сектором є енергоефективність. Друга сфера, в якій ми надаємо підтримку, – це економічний розвиток, зокрема розвиток сільського господарства, а також сектор фінансів. Третя сфера – це охорона здоров’я, зокрема репродуктивного здоров’я.

Четвертий важливий сектор є темою сьогоднішнього Форуму – місцеве самоврядування, децентралізація і покращення послуг на муніципальному рівні. Питання реформи самоврядування і децентралізація є на порядку денному теперішнього уряду і влади в Україні. Зараз ми будемо з новими силами і новою енергією надавати підтримку Україні в цій роботі. Завдяки реформі органи місцевого самоврядування отримають більше повноважень. Ми працюємо над покращенням інституційної спроможності та компетенції органів місцевого самоврядування в Україні. Також ми працюємо над налагодженням співпраці між органами місцевого самоврядування та місцевим населенням. Ми сприяємо налагодженню конструктивного діалогу та конструктивних методів вирішення проблем, які існують на рівні муніципалітетів», – заявив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.