дивись.info

Сех у суді довела, що закидання їй «нечесного бізнесу» – це наклеп

Сех у суді довела, що закидання їй «нечесного бізнесу» – це наклеп

Голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Ірина Сех у суді довела, що звинувачення на її адресу та її рідних про начебто незаконне ведення бізнесу є наклепом. Івано-Франківський міський суд визнав недостовірною і такою, що завдає шкоди гідності й діловій репутації, інформацію, опубліковану в статті «Дубові справи опозиції» в газеті «Дзвони Нації» та поширену у червні 2012 року громадською організацією «Поклик Нації».

У постанові йдеться, що поширені відповідачем твердження не відповідають дійсності, мають явно наклепницький характер. «Відповідачі не мали жодних підстав для поширення негативної інформації… ні у вигляді рішень судів, ні офіційних повідомлень правоохоронних органів чи інших державних органів про виявлення випадків порушення позивачем чи її чоловіком норм законодавства у сфері заготівель чи торгівлі лісом», – йдеться в рішенні. Представлені відповідачем роздруківки інтернет-версій інших газет та сайтів суд не взяв до уваги як докази.

Суд зобов’язав засновника газети впродовж десятьох днів від набуття чинності рішення спростувати недостовірну інформацію стосовно Ірини Сех у газеті «Дзвони Нації». Текст має бути такого змісту: «Спростування. Шановні читачі, поширено недостовірну інформацію, яку було розміщено в газеті «Дзвони Нації» у червні 2012 року в статті Остапа Сливки під назвою «Дубові справи опозиції» щодо лідера фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді, голови Львівської обласної організації ВО «Свобода» Ірини Сех. А саме інформація про те, що вона начебто «кришує» злочинний бізнес, про «протиправні оборудки» її чоловіка, про те що у них «склався сімейний підряд не тільки у бізнесі», а й у Львівській обласній раді…, є такою, що не відповідає дійсності і була спрямована на приниження честі, гідності та ділової репутації Ірини Сех».

Суд також постановив стягнути із засновника газети – громадської організації «Поклик Нації» витрати на судовий збір у розмірі 214 грн 60 коп.

Нагадаємо, що в жовтні 2012 року Ірина Сех подала до суду на громадську організацію “Поклик Нації”, зареєстровану в Івано-Франківську, яка є видавцем газети “Дзвони Нації”, та на автора статті, в якій містилася наклепницька інформація, спрямована проти кандидатів у народні депутати від ВО “Свобода”, зокрема, проти Ірини Сех.

Цю газету перед парламентськими виборами 2012 року розповсюджували у Бродівському, Буському, Кам’янка-Бузькому та Радехівському районах Львівщини.

Розгляд справи постійно затягувався через неявку відповідача.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.