дивись.info

На Львівщині стартував конкурс відеоробіт серед студентів “Проведи літо спортивно”

На Львівщині стартував конкурс відеоробіт серед студентів “Проведи літо спортивно”

За підтримки Львівської обласної державної адміністрації Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України розпочало конкурс відеоробіт серед осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах Львівщини, на тему “Проведи літо спортивно”.

Метою конкурсу є пропаганда здорового способу життя та попередження негативних явищ у молодіжному середовищі, популяризація масового спорту та фізичної культури серед студентів і аспірантів, сприяння активному дозвіллю студентської молоді у канікулярний період 2014 року.

До участі у конкурсі приймаються відеороботи тривалістю до 3-х хвилин від осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах Львівщини. Роботи повинні відповідати тематиці конкурсу. Технічний та творчий стиль робіт визначається автором.

Відзняті роботи разом з інформацією про автора необхідно надіслати на cd- або dvd- дисках до 20 травня 2014 року Львівському обласному відділенню Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (79011, м. Львів, вул. В.Стуса, 2) або розмістити відео на файлообміннику та надіслати електронного листа (із посиланням на відео та інформацією про автора) на адресу [email protected].

Кращі роботи розміщуватимуться на веб-порталі Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, демонструватимуться в ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії та будуть відзначені подарунками та призами.

Додаткову інформацію можна отримати у відповідальної особи – заступника начальника відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Христини Паньків (тел. 032-276-05-89, 097-999-25-63).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.