дивись.info

Дітям розповіли про мистецтво 19-21 століть (фото)

Дітям розповіли про мистецтво 19-21 століть (фото)

29 березня відбулась перша тематична екскурсія для  дітей в рамках проекту «Арт-вікенд» на тему «Музей. Знайомство з ЛНГМ ім. Б.Г.Возницького», яку  провела Іванна Новаківська співорганізатор проекту, завідувач відділу промоції ЛНГМ імені Б.Г.Возницького у відділі Європейського мистецтва 19-21 ст. Про це Дивись. Інфо повідомила Іванна Новаківська, завідувач відділу промоції ЛНГМ ім.Б.Г.Возницького

Діти були різного віку від 6 до 13 років, але всі  вже відвідували різні музеї Львова. Вони  наввипередки розказували про те, хто був у якому музеї, що там бачив. Приємно, що діти активно відповідали на питання про те, для чого існують музеї, які бувають види мистецтва, знали різні жанри та техніки образотворчого мистецтва.

Вони уважно слухали розповідь про людей, які творили історію галереї від заснування до сьогодні.

Свою ерудованість  вони проявили  також і під час екскурсії залами Європейського мистецтва 19-21 ст. ЛНГМ,  визначаючи жанри картин, про які ми говорили.

Після цього відбувся майстер-клас, який провели для дітей спеціалісти ЦКМІ та театру Спірограф Андрій Сендецький та Олег Болюк – співорганізатори проекту.

Наступний арт-вікенд відбудеться 12 квітня. Тематична екскурсія буде присвячена  дитячому портретові, а потім – майстер-клас.

виставка2 виставка3

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.