дивись.info

Прокуратура Львівської області може змінити приміщення

Прокуратура Львівської області може змінити приміщення

Ректор Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, народний артист України Ігор Пилатюк звернувся від імені ректорату, Вченої ради та студентства до Львівської обласної ради з проханням посприяти в передачі на баланс музичної академії будинок, розташований за адресою проспект Шевченка, 17-19, повідомили у прес-службі ЛОР.

У листі, зокрема, зазначається, що ще 24 травня 1990 року Галицький райвиконком міста Львова, а згодом 24 грудня 1990 року та 11 квітня 1991 року Львівська міська рада вирішила передати будинок за адресою проспект Шевченка, 17-19 музичній академії. Однак, ці ухвали не були виконані.

Ігор Пилатюк наголошує, що Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка потребує збільшення кількості приміщень для занять студентів. На сьогодні студенти вимушено займаються у вечірній час, а також у суботу та неділю. Разом з тим, керівництво академії впродовж багатьох років змушене орендувати приміщення в інших концертних та навчальних закладах.

Постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, розглянувши це звернення, вирішила звернутися в управління майном спільної власності обласної ради з проханням розглянути можливість вирішення цього звернення по суті.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.