дивись.info

У Львові планується сквер Небесної Сотні та музейний меморіал Небесної Сотні

У Львові планується сквер Небесної Сотні та музейний меморіал Небесної Сотні

Сьогодні у Львові стартувало опитування серед мешканців, яку вулицю перейменувати іменем Героїв Майдану. Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, у місті також планують сквер та музейний меморіал Небесної Сотні, повідомили у прес-службі ЛМР.

«Спільно з фахівцями управління культури, з експертами, з історичним факультетом Національного університету імені Івана Франка зупинились на трьох вулицях – це вул Гвардійська, вул Чернівецька і вул Університетська, бо власне студенти розпочали Майдан у Львові. Ці три вулиці сьогодні є для обговорення. Та пропозиція, яка набере більшу кількість голосів, буде винесена на сесію міської ради для голосування, щоб дати назву Героїв Майдану.

Планується, щоб у Львові був сквер Небесної Сотні, щоб був музейний меморіал Небесної Сотні. До цього треба дуже виважено підійти, треба провести міжнародний конкурс, щоб провести це на дуже високому естетичному рівні. Щоб цей комплекс прославляв жертовний подвиг наших українців, які віддали своє життя. Ми будемо дуже обережні, щоб був меморіал, яким будуть гордитись українці.

На сьогодні є опитування у фейсбуці, після цього також будемо проводити опитування серед громадськості. Маємо на це місяць часу, щоб у квітні опитування зробити і вкінці квітня на сесії проголосувати рішення, яке буде реалізовано», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.