дивись.info

Львівський облавтодор заплатить 35 тисяч гривень за ДТП, що сталось через яму на дорозі біля Жовкви

Львівський облавтодор заплатить 35 тисяч гривень за ДТП, що сталось через яму на дорозі біля Жовкви

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з ДП «Львівський облавтодор» 35,7 тис. грн. на користь Служби автомобільних доріг у Львівській області. Саме цю суму Служба автомобільних доріг заплатила потерпілому в ДТП, яке сталось через незадовільний стан дороги, а тепер подала в суд на безпосереднього виконавця робіт.

Суд встановив, що ще 16 листопада 2011 року на автодорозі Ковель-Червоноград-Жовква поблизу міста Жовква сталася ДТП – водій маршрутного таксі лівим колесом автомобіля заїхав у яму, внаслідок чого колесо відірвалося і пошкодило автомобіль.

Згідно з законодавством, метою діяльності Служби автомобільних доріг  у Львівській області є «утримання  в належному технічному стані  мережі автомобільних доріг загального користування та створення умов для безпечного руху  транспорту на них».  Відтак, 30 жовтня 2013 року Служба автомобільних доріг у Львівській області на виконання рішення суду виплатила потерпілим відшкодування. Проте, відповідно до угоди між Службою та ДП «Львівський облавтодор», останнє є генеральним підрядником, який безпосередньо виконує ремонтні роботи. Суд вирішив, що кінцевим відповідальним за пошкодження автомобіля є саме це підприємство і вирішив, що воно повинно відшкодувати збитки.

Випадки відшкодування збитків зі сторони «Львівського облавтодору» за пошкоджені через стан доріг автомобілі, є поодинокими. Натомість, лише з початку цього року підприємство отримало підрядів від Служби автомобільних доріг на понад пів мільярда гривень.

Наші гроші-Львів

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.