дивись.info

Сех звернеться до Мінфіну щодо забезпечення області пальним для сільськогосподарських робіт

Сех звернеться до Мінфіну щодо забезпечення області пальним для сільськогосподарських робіт

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернеться до Міністерства фінансів України щодо забезпечення області пальним для проведення сільськогосподарських робіт. Про це вона повідомила на зустрічі з сільськогосподарськими виробниками, яка відбулася у Львівській облдержадміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

Учасники наради розглянули питання, які найбільше турбують представників галузі, зокрема: врегулювання проблем реєстрації договорів оренди земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, надання в оренду сільгоспвиробникам  незадіяних земель державної власності, спецводокористування сільськогосподарськими підприємствами. Ще одне питання – проблеми фінансування  органами державного казначейства державних підприємств, установ, організацій, які ведуть сільськогосподарське виробництво.

За результатами зустрічі очільник Львівщини Ірина Сех доручила підготувати звернення до Міністерства фінансів України щодо забезпечення області пальним для проведення сільськогосподарських робіт. Ще одне доручення – підготувати проект змін до Земельного кодексу щодо спрощення надання в оренду незадіяних земель державної власності для ведення сільськогосподарського виробництва.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.