дивись.info

Авіакомпанія «АТЛАСДЖЕТ Україна» розпочинає перельоти з України

Авіакомпанія «АТЛАСДЖЕТ Україна» розпочинає перельоти з України

4 квітня у Львові відбудеться презентація новоствореної української Авіакомпанії «Атласджет Україна», що окрім того, являється афілійованим представником Atlasjet Airlines (Туреччина) в Україні, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

На зустрічі обговорюватимуть основні напрямки розвитку авіакомпанії, зокрема:

  • «Атласджет Україна» на світовому ринку авіаперевізників;
  • позиціонування авіакомпанії в Україні;
  • дата початку рейсів Авіакомпанії “Атласджет Україна”;
  • напрямки перельотів;
  • особливі умови для пасажирів та інші послуги;
  • подальша стратегія розвитку в Україні.

Варто також додати, що на даний момент Авіакомпанія «АТЛАСДЖЕТ Україна» завершила процес сертифікаційних заходів по отриманню сертифікату експлуатанта з правом виконання комерційних пасажирських та вантажних перевезень. Повітряний флот авіакомпанії – три літаки типу Airbus 320 (А320), аеропорт базування: Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького, та Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

«Незважаючи на фінансову кризу та складний хід розвитку політичної ситуації в Україні, авіакомпанія виявляє тверді наміри по залученню інвестицій для організації та розвитку сучасної рівноправної та конкурентоздатної діяльності в сфері цивільної авіації України», – зазначають в Авіакомпанії.

З відкриттям регулярних авіаційних рейсів на внутрішніх та міжнародних маршрутах, нами буде створено додатково до існуючих, близько 350 – 400 робочих місць для фахівців – громадян України, які будуть задіяні у робочому процесі авіакомпанії. Досвід бізнес – партнера Atlasjet Airlines (Туреччина) та кращі його традиції по обслуговуванню пасажирів, будуть впроваджені з перших днів діяльності авіакомпанії. Компанія працює в напрямку створення комфортних та безпечних умов для пасажирів. Стратегічна політика авіакомпанії полягає у наданні повного пакету повноцінних послуг для авіапасажира, а саме: бортове харчування, безкоштовна реєстрація на авіарейси, безкоштовне перевезення багажу до 40 кг., і поклажі пасажира до 10 кг., літаки обладнані бізнес та економ класами.

Зустріч відбудеться 4 квітня о 17:15 год. Місце проведення: конференц-зал Міжнародного Аеропорту «Львів» імені Данила Галицького за адресою: м. Львів, вул. Любінська, 168 (новий термінал).

Початок реєстрації на прес-конференцію: 4 квітня 2014 р., о 16:30 год.

 

До уваги ЗМІ! Акредитація обов’язкова. Присутність потрібно підтвердити до 16:00 год. 3 квітня 2014 р.

Для акредитації та отримання додаткової інформації звертайтесь до: Юлії Гейдюнас (e-mail: yuliya.geydyunas@180prpa.com.ua, тел: 050 386 98 85), Марини Куземко (e-mail: [email protected],  тел: 050 387 63 89).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.