дивись.info

Львів долучився до розробки проекту ЄС щодо розвитку житлового господарства в Україні

Львів долучився до розробки проекту ЄС щодо розвитку житлового господарства в Україні

20 березня в Одеській державній академії будівництва та архітектури в рамках конференції «Енергоефективні технології в містобудуванні та господарстві» відбулось відкриття проекту ЄС під назвою «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій», повідомили у прес-службі ЛМР.

Реалізація проекту здійснюється згідно з Програмою Європейської Комісії «ЕuropeAid» і спрямована на розвиток потенціалу громадських організацій та місцевих органів влади як передумови формування відкритого та демократичного суспільства.

Проект триватиме 2,5 роки – до серпня 2016 р. Головною його метою є посилення потенціалу недержавних структур у сфері енергоефективності та житлового господарства, підвищення їх участі в розробці та реалізації місцевих стратегій сталого розвитку в Україні. Основні положення проекту, зокрема, полягають у:

1. Наданні рекомендацій для удосконалення діючих програм, законодавчої бази і фінансових інструментів з енергозберігаючої модернізації житлового фонду.

2. Розробці партнерами місцевих стратегій сталого розвитку для своїх регіонів, які будуть сфокусовані на енергозбереженні в будівлях.

3. Організації конкурсу міні-проектів, темою якого стане розробка стратегій стійкого розвитку; переможці отримають фінансову підтримку для реалізації свого проекту.

4. Проведення навчальних заходів, а саме: освітньої поїздки в Німеччину; семінарів та тренінгів в Україні, спрямованих на формування професіоналізму, підвищення кваліфікації та інституційного потенціалу спеціалістів житлового господарства.

Реалізація проекту буде досягнута за співпраці з партнерами проекту – державними органами та громадськими організаціями Львова, Херсону, Запоріжжя та Одеси. Зокрема, серед партнерів: ГО «Людина та Суспільство» (Запоріжжя), ГО «Наш дім» (Запоріжжя), ГО «Регіональна рада підприємців» (Херсон), ГО «Екологічний центр сталого розвитку України» (Одеса), ГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» (Львів), Департамент ЖКГ Запорізької міської ради, Департамент економічної політики Львівської міської ради, Департамент економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської ОДА, а також провідний партнер із Німеччини – Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі»(ІВО) (Берлін).

Детальніша інформація – за телефонами:

– Володимир Волох, національний координатор проекту, ГО «Людина та Суспільство», Запоріжжя, [email protected], тел.: 096 2925887,

– Лариса Шреккенбах / Йоханн Штрезе, Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО), Берлін, [email protected]/ [email protected], тел.: +49 (0)30 20679802.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.