дивись.info

Львівські прикордонники: на часі – вдосконалення прикордонної інфраструктури (фото)

Львівські прикордонники: на часі – вдосконалення прикордонної інфраструктури (фото)

В умовах проведення заходів з посилення охорони державного кордону, прикордонники не тільки протистоять нелегалам та контрабандистам, але й намагаються вдосконалювати прикордонну інфраструктуру. Це, в свою чергу, дає змогу підвищити якість протидії правопорушникам на кордонах з Польщею, повідомляє прес-служба ЛПЗ.

З цією метою, за ініціативи  Львівських охоронців кордону, у п’яти прикордонних районах – Володимир – Волинському, Іваничівському, Сокальському, Жовківському, Яворівському  відбулись наради з керівниками райдержадміністрацій, головами районних та сільських рад, представниками  різних організацій і установ. Основним лейтмотивом даних заходів стало налагодження та вдосконалення співпраці прикордонників з громадами щодо сприяння в інженерному облаштуванні державного кордону з країнами ЄС. Сюди слід віднести очистку просік, відновлення контрольно-слідових смуг, рокадних доріг і стежок, ремонт прикордонних та інформаційних знаків. Дані заходи спрямовані на виконання вимог «прикордонного» та екологічного законодавства, створення умов для якісної протидії правопорушникам тощо.

У кожному з районів зустрічі відбулись у формі конструктивного діалогу, під час якого були розглянуті пропозиції сторін, визначені шляхи вирішення та строки виконання. Адже, як одноголосно зазначили представники влади і громад на місцях, охорона кордону для прикордонних районів – це завдання номер один і жителі прикордоння нададуть «зеленим беретам» весь необхідний спектр допомоги щоб по-сусідству з ЄС мати зразковий кордон.

Так, з початку квітня 2014 року у Львівському  прикордонному загоні розпочався перший етап інженерно – будівельного сезону 2014 року.

В ході інженерно – будівельного сезону основними завданями визначено: утриманні прикордонних знаків, прикордонних просік; утриманні та нарощуванні системи інженерних загороджень на напрямках зосередження основних зусиль, імовірного руху незаконних мігрантів і транспорту на сухопутному кордоні та поза пунктами пропуску; утриманні наявних та будівництві нових інженерних споруд; удосконаленні прикордонної інфраструктури тощо.

З початком робіт було задіяно максимальну кількість персоналу відділів прикордонної служби, членів громадських формувань, шефських організацій та місцевих мешканців прикордоння Львівської й Волинської області.

Загалом залучено  персоналу відділів прикордонної служби понад дев’яносто прикордонників, членів громадських формувань та місцевих мешканців прикордоння понад сто п’ятдесят громадян, техніки прикордонного загону та  громадських формувань і шефських організацій понад 12 одиниць, засобів малої механізації понад 25 одиниць, шансового інструменту понад 100 одиниць. Найцікавіше те,що прикордонникам приїхали допомагати й учні Варяжскої школи, що на Сокальщині.

В загалом хочеться висловити великі слова подяки керівникам районних та місцевих органів влади за те, що вони з розумінням віднеслися до надання практичної допомоги прикордонному загону по інженерному облаштуванню.

Особливо хочеться подякувати:

 • Голові Володимир – Волинської   районної державної адміністрації Скуба Валентину Михайловичу;   
 • Меру міста Володимир – Волинськ Саганюку Петру Даниловичу
 • Голові Устилузької міської ради Поліщуку Віктору Ростиславовичу
 • Священнослужителю отцю Юрію міста Устилуг
 • Директору Устилузької  загально освітньої шкли І-ІІІ ступенів Гоцику Івану Йоновичу
 • Голові громадського формування «Прикордонник» м.Усилуг Басанюку Олександру Григоровичу
 • Керівнику гуртка «Юних друзів прикордонників» м. Усилуг Гладчуку Івану Федоровичу
 • Приватному підприємцю «Сади – Волині» Горуку Володимиру Ігоровичу
 • Меру міста Новолинськ Сапожнікову Віктору Борисовичу
 • Меру міста Рава – Руська Верещук Ірині Андріївні;
 • Голові Корчівської селищної ради  Сідельник Галині Григорівні
 • Командир громадського формування «Грушів» Клак Григорій Федорович
 • Командир громадського формування «Кордон»  Лагуняк Ярослав Васильович
 • Секретар Дрогомишлянської сільської ради Лита Ганна Іванівна
 • Голові сільської ради с.Микитичі  Панасюк Нелі Федорівні
 • Директору Варяжскої загально освітньої шкли І-ІІІ ступенів Гавриліву Ярославу Сткпановичу;
 • Голові сільської ради с.Нимирів Бесага Миколі Івановичу

кордон2 кордон3 кордон4 кордон5 кордон6 кордон7

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.