дивись.info

Керівництво Львівщини зустрілося з делегацією ОБСЄ

Керівництво Львівщини зустрілося з делегацією ОБСЄ

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій та голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех зустрілися з представниками Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ, повідомили у прес-службі ЛОР.

Петро Колодій привітав членів місії ОБСЄ на Львівщині. «Хочу подякувати вам за те, що ви прибули в нашу область для спостереження за перебігом виборів Президента України. Також хочу подякувати за підтримку ОБСЄ, яку ми постійно відчуваємо. Хочу запевнити, що ви можете розраховувати на всебічну допомогу та співпрацю з боку Львівської обласної ради», – зазначив Петро Колодій.

Представників Бюро демократичних інститутів та прав людини цікавили питання, пов’язані з підготовкою до проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року. Зокрема, експерти цікавилися, як буде забезпечене виборче право кримських татар, які тимчасово перебувають на Львівщині.

На запитання експертів, чого очікує громада області від цих виборів, учасники зустрічі відповіли, що Львівщина завжди була активною в політичному житті держави. Мешканці області брали активну участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності і, без сумніву, Львівщина очікує серйозних змін в державі – закріплення демократичних цінностей та прав людини.

В зустрічі брали участь офіційні спостерігачі ОБСЄ на дострокових виборах Президента України Бріджіт Хеєр (Німеччина), Філіпе Алкобіа М. С. Хонрадо (Португалія), Труді Марі Хаг (Канада), Рафал Фарбіш (Польща), Флоренс Барна (США), Джон Роар Страндес (Норвегія), а також представник МЗС України у Львівській області В’ячеслав Войнаровський, голова постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем обласної ради Олег Рісний, в. о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА Лев Захарчишин, керівник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ЛОДА Федір Алєйніков.

Більшість міжнародних експертів має чималий досвід роботи спостерігачами, зокрема, представники США та Польщі вже тричі бували в Україні під час виборів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.